Norris Lurker
22nd June 2021, 11:38 AM
FIXTURES 26TH JUNE 2021
Blacktown ISP Oval 2
10:25 AM Western Magic v South West Sydney Magpies Women's Division Four
11:55 AM Western Magic v Newtown Breakaways Women's Division One
1:35 PM Western Magic v Pennant Hills Demons (clash kit) Men's Division Three
3:15 PM Western Magic v North Shore Bombers (clash kit) Men's Division One
Catherine Park
9:00 AM Camden Cats v Newtown Breakaways Men's Division Three
10:40 AM Camden Cats v UTS AFC Under 19 Division One
12:30 PM Camden Cats v UTS AFC Premier Division Reserves
2:30 PM Camden Cats v UTS AFC Premier Division
Dave Phillips South Oval
9:00 AM UNSW‐ES Bulldogs v Inner West Magpies Women's Division Two
Fairfax Reserve
8:30 AM Camden Cats v Parramatta Goannas Women's Division Three
10:10 AM Camden Cats v Parramatta Goannas Women's Division One
Gore Hill Oval
8:30 AM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash kit) Women's Division Four
10:10 AM North Shore Bombers v Southern Power Women's Division Three
11:50 AM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Women's Division Two
1:30 PM North Shore Bombers Red v Wollondilly Knights Men's Division Two
3:10 PM North Shore Bombers v East Coast Eagles Men's Division Two
4:50 PM North Shore Bombers v Parramatta Goannas Under 19 Division Two
6:15 PM North Shore Bombers v Campbelltown Blues (clash kit) Men's Division Three
Greygums Oval
10:15 AM Penrith Rams v Pennant Hills Demons Women's Division One
12:00 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
2:00 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Platinum Division
Henson Park
8:40 AM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Men's Division One
10:30 AM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Women's Premier Division
12:20 PM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2:10 PM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division
4:40 PM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Under 19 Division One
Macquarie University Northern Oval
5:40 PM Macquarie University v St George Dragons Women's Division Three
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v UTS AFC (clash kit) Women's Premier Division
3:20 PM Macquarie University v Randwick City Saints Platinum Division Reserves
5:20 PM Macquarie University v Randwick City Saints Platinum Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:00 PM Balmain Tigers v Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
2:00 PM Balmain Tigers v Parramatta Goannas Platinum Division
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v Nor‐West Jets Men's Division Two
10:40 AM St George Dragons v North Shore Bombers Under 19 Division One
12:20 PM St George Dragons v North Shore Bombers Women's Division One
2:10 PM St George Dragons v North Shore Bombers Premier Division
4:30 PM St George Dragons v North Shore Bombers Premier Division Reserves
Picken Oval
8:30 AM Inner West Magpies v Sydney University Under 19 Division One
10:15 AM Inner West Magpies v Sydney University Women's Premier Division
12:00 PM Inner West Magpies v Sydney University Premier Division Reserves
2:00 PM Inner West Magpies v Sydney University Premier Division
St Pauls Oval
10:40 AM Sydney University Gold v Manly Warringah Wolves Men's Division Three
12:20 PM Sydney University v Nor‐West Jets (clash kit) Men's Division Three
2:00 PM Sydney University v Wollondilly Knights Women's Division Four
Sydney Uni No 1 Oval
2:10 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Men's Division Two
3:50 PM Sydney University v South West Sydney Magpies Women's Division Two
Trumper Park
9:00 AM UTS AFC v Newtown Breakaways Men's Division Two
10:40 AM UTS AFC v Sydney University Men's Division One
12:30 PM UTS AFC v Pennant Hills Demons (clash kit) Women's Division Three
2:10 PM UTS AFC v Randwick City Saints Women's Division One
Waratah Oval
8:30 AM Southern Power v South West Blues Under 19 Division Two
10:10 AM Southern Power v Inner West Magpies Men's Division Three
11:50 AM Southern Power v Campbelltown Blues Women's Division Two
1:30 PM Southern Power v North Shore Bombers Women's Premier Division
3:30 PM Southern Power v Campbelltown Blues Platinum Division Reserves
5:30 PM Southern Power v Campbelltown Blues Platinum Division
Weldon Oval
10:30 AM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Women's Division One
12:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Women's Premier Division
4:50 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Premier Division
6:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Under 19 Division One
Bye
Sydney University Under 19 Division Two
Newtown Breakaways Women's Division Three
UNSW‐ES Bulldogs Men's Division Three
East Coast Eagles Women's Division Four
Blacktown ISP Oval 2
10:25 AM Western Magic v South West Sydney Magpies Women's Division Four
11:55 AM Western Magic v Newtown Breakaways Women's Division One
1:35 PM Western Magic v Pennant Hills Demons (clash kit) Men's Division Three
3:15 PM Western Magic v North Shore Bombers (clash kit) Men's Division One
Catherine Park
9:00 AM Camden Cats v Newtown Breakaways Men's Division Three
10:40 AM Camden Cats v UTS AFC Under 19 Division One
12:30 PM Camden Cats v UTS AFC Premier Division Reserves
2:30 PM Camden Cats v UTS AFC Premier Division
Dave Phillips South Oval
9:00 AM UNSW‐ES Bulldogs v Inner West Magpies Women's Division Two
Fairfax Reserve
8:30 AM Camden Cats v Parramatta Goannas Women's Division Three
10:10 AM Camden Cats v Parramatta Goannas Women's Division One
Gore Hill Oval
8:30 AM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash kit) Women's Division Four
10:10 AM North Shore Bombers v Southern Power Women's Division Three
11:50 AM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Women's Division Two
1:30 PM North Shore Bombers Red v Wollondilly Knights Men's Division Two
3:10 PM North Shore Bombers v East Coast Eagles Men's Division Two
4:50 PM North Shore Bombers v Parramatta Goannas Under 19 Division Two
6:15 PM North Shore Bombers v Campbelltown Blues (clash kit) Men's Division Three
Greygums Oval
10:15 AM Penrith Rams v Pennant Hills Demons Women's Division One
12:00 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
2:00 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Platinum Division
Henson Park
8:40 AM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Men's Division One
10:30 AM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Women's Premier Division
12:20 PM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2:10 PM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division
4:40 PM UNSW‐ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Under 19 Division One
Macquarie University Northern Oval
5:40 PM Macquarie University v St George Dragons Women's Division Three
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v UTS AFC (clash kit) Women's Premier Division
3:20 PM Macquarie University v Randwick City Saints Platinum Division Reserves
5:20 PM Macquarie University v Randwick City Saints Platinum Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:00 PM Balmain Tigers v Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
2:00 PM Balmain Tigers v Parramatta Goannas Platinum Division
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v Nor‐West Jets Men's Division Two
10:40 AM St George Dragons v North Shore Bombers Under 19 Division One
12:20 PM St George Dragons v North Shore Bombers Women's Division One
2:10 PM St George Dragons v North Shore Bombers Premier Division
4:30 PM St George Dragons v North Shore Bombers Premier Division Reserves
Picken Oval
8:30 AM Inner West Magpies v Sydney University Under 19 Division One
10:15 AM Inner West Magpies v Sydney University Women's Premier Division
12:00 PM Inner West Magpies v Sydney University Premier Division Reserves
2:00 PM Inner West Magpies v Sydney University Premier Division
St Pauls Oval
10:40 AM Sydney University Gold v Manly Warringah Wolves Men's Division Three
12:20 PM Sydney University v Nor‐West Jets (clash kit) Men's Division Three
2:00 PM Sydney University v Wollondilly Knights Women's Division Four
Sydney Uni No 1 Oval
2:10 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Men's Division Two
3:50 PM Sydney University v South West Sydney Magpies Women's Division Two
Trumper Park
9:00 AM UTS AFC v Newtown Breakaways Men's Division Two
10:40 AM UTS AFC v Sydney University Men's Division One
12:30 PM UTS AFC v Pennant Hills Demons (clash kit) Women's Division Three
2:10 PM UTS AFC v Randwick City Saints Women's Division One
Waratah Oval
8:30 AM Southern Power v South West Blues Under 19 Division Two
10:10 AM Southern Power v Inner West Magpies Men's Division Three
11:50 AM Southern Power v Campbelltown Blues Women's Division Two
1:30 PM Southern Power v North Shore Bombers Women's Premier Division
3:30 PM Southern Power v Campbelltown Blues Platinum Division Reserves
5:30 PM Southern Power v Campbelltown Blues Platinum Division
Weldon Oval
10:30 AM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Women's Division One
12:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Women's Premier Division
4:50 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Premier Division
6:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Under 19 Division One
Bye
Sydney University Under 19 Division Two
Newtown Breakaways Women's Division Three
UNSW‐ES Bulldogs Men's Division Three
East Coast Eagles Women's Division Four