FIXTURES 17th ? 18th AUGUST 2013
FINALS
Saturday 17th August
Henson Park
10:00am Women?s Division Two ? 1st Semi - Penrith Ramettes v UTS Shamrocks
12:15pm Division Five ? Elimination - Sydney University v Blacktown Magic
2:30pm Division Five ? Qualifying - Randwick City Saints v UTS Bats
HOME & AWAY MATCHES
Saturday 17th August
BISP No 2
12:00 Division Three Blacktown Magic v Gosford Wildcats
Gipps Rd Oval
12:00 Division Four Holroyd Parramatta v Sydney Hills Eagles
14:10 Division One Holroyd Parramatta v Sydney Hills Eagles
Gore Hill Oval
10:00 Under 18 Division One North Shore Bombers v UNSW/ES Bulldogs
12:00 Division Four North Shore Bombers v UNSW/ES Bulldogs
14:00 Division One North Shore Bombers v UNSW/ES Bulldogs
16:10 Premier Division North Shore Bombers v UNSW/ES Bulldogs
Mahoney Park
10:00 Women?s Division One Newtown Breakaways v Western Wolves
12:00 Women?s Division One UNSW/ES Stingrays v Wollongong Saints
14:00 Women?s Division One Sydney University v Balmain Dockers
Mike Kenny Oval
9:30 Division One Pennant Hills Demons v Penrith Rams
Mona Park
14:10 Division Two Auburn Tigers v Balmain Dockers
Monarch Oval
10:00 Under 18 Division One Macarthur Giants v Sydney Hills Eagles
12:00 Division Three Campbelltown Blues v Penrith Rams
14:10 Premier Division Campbelltown Blues v Illawarra Lions
North Dalton Oval
12:00 Division Two Illawarra Lions v UNSW/ES Bulldogs
Olds Park
10:00 Under 18 Division One St George Dragons v Southern Power
12:00 Division One St George Dragons v Southern Power
14:10 Premier Division St George Dragons v Manly Warringah Wolves
Picken Oval
10:00 Division Three Western Suburbs Magpies v Randwick City Saints
12:00 Division Two Western Suburbs Magpies v Manly Warringah Wolves
14:10 Premier Division Western Suburbs Magpies v Sydney Hills Eagles
Riverview First Field
10:00 Under 18 Division One St Ignatius, Riverview v Illawarra Lions
Rosedale Park
10:00 Under 18 Division Two Moorebank Magpies v Manly Warringah Wolves
12:00 Division Four Moorebank Magpies v Manly Warringah Wolves
14:10 Division Two Moorebank Magpies v UTS Bats (White Jumper)
St Pauls Oval
8:30 Division Four Sydney University v UTS Bats
Sydney University No 1
10:30 Division Three Sydney University v Southern Power
12:30 Division Two Sydney University v Camden Cats
14:30 Premier Division Sydney University v Pennant Hills Demons
17:00 Under 18 Division One Sydney University v Pennant Hills Demons
University Oval (Macquarie University)
10:00 Division Four Macquarie University v Pennant Hills Demons
12:00 Division Three Macquarie University v Nor-West Jets
14:10 Division One Macquarie University v UTS Bats
Sunday 18th August
Henson Park
12:00 Under 18 Division Two Balmain Dockers v Penrith Rams
14:10 Premier Division Balmain Dockers v UTS Bats
Bye
Western Suburbs Magpies Under 18 Division One
Macquarie University Under 18 Division Two
Holroyd Parramatta Goannas Under 18 Division Two
Bookmarks