Saturday 12th April
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v UTS Bats Division Four
Blacktown ISP
14:00 Balmain Dockers v UNSW/ES Stingrays Women's Division One
12:00 Western Wolves v Sydney University Bombers Women's Division One
10:00 Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Division One
Bruce Purser Reserve
16:30 Sydney Hills Eagles v Sydney University Premier Division
14:00 Sydney Hills Eagles v Sydney University NEAFL
11:30 Sydney Hills Eagles v Sydney University Under 19s Division One
9:30 Sydney Hills Eagles v Sydney University Division Two
Gore Hill Oval
16:45 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
14:30 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Premier Division
12:30 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Division Two
10:30 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Division Four
8:30 North Shore Bombers v Nor-West Jets Division Five
Greygums Oval
14:00 Penrith Rams v Illawarra Lions Division One
12:00 Penrith Rams v Moorebank Magpies Division Five
10:00 Penrith Rams v Moorebank Magpies Under 19s Division Two
Gwawley Oval
14:30 Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Division One
12:30 Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
10:30 Southern Power v Sydney University Division Three
8:30 Southern Power v Wollongong Saints Women's Division Two
Harrington Park
14:00 Camden Cats v UTS Bats Division Two
12:00 Camden Cats v UTS Bats Division Five
Mona Park
12:00 Auburn Giants v Manly Warringah Women's Division Two
Picken Oval
14:30 Western Suburbs Magpies v St George Dragons Premier Division
12:30 Western Suburbs Magpies v Moorebank Magpies (Alternate Guernsey) Division Two
10:30 Western Suburbs Magpies v Macquarie University Division Three
8:30 Western Suburbs Magpies v Macquarie University Under 19s Division Two
Pioneers Park
14:00 Randwick City Saints v Pennant Hills Demons Division Three
12:00 Randwick City Saints v Moorebank Magpies Division Four
10:00 Randwick City Angels v Moorebank Magpies Women's Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
14:00 Sydney University v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
12:00 Sydney University v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Trumper Park
14:00 UTS Bats v Campbelltown Blues (White Guernsey) Premier Division
12:00 UTS Bats v Macquarie University Division One
10:00 UTS Shamrocks v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Division One
10:00 UNSW/ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
Sunday 13th April
Greygums Oval
13:00 Penrith Rams v Gosford Wildcats Division Three
11:00 Penrith Ramettes v Gosford Wildcats Women's Division Two
Henson Park
14:00 Balmain v St George Dragons Division One
12:00 Balmain v Nor-West Jets Division Three
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v Campbelltown Blues Division Four
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Blacktown Magic Division Two
10:00 UNSW/ES Bulldogs v Blacktown Magic Division Five
Bye
St George Dragons Under 19s Division One
Macarthur Giants Under 19s Division Two
As the rain falls down, sadly these fixtures may be subject to last-minute ground closures. If you become aware of any closures or fixture changes, please let us all know about them.
Bookmarks