These are the fixtures as they currently stand. As I type the sun is shining, but there's some nasty weather coming which could force some late changes to this:
FIXTURES 16th ? 17th AUGUST
FINALS
Sunday 17th August
Blacktown ISP
15:30 Camden Cats v Penrith Rams Division Five Qualifying Final
13:20 Blacktown Magic v Sydney University Division Five Elimination Final
11:10 Wollongong Saints v Penrith Ramettes Womens Div Two Qualifying Final
9:00 UTS Shamrocks v Auburn GIANTS Womens Div Two Elimination Final
HOME AND AWAY
Saturday 16th August
Adcock Park
14:00 Gosford Wildcats v Sydney University Division Three
Bensons Lane
14:00 Nor-West Jets v Penrith Rams Division Three
Gore Hill Oval
16:45 North Shore Bombers v Blacktown Magic Division Two
14:30 North Shore Bombers v St George Dragons Premier Division
12:30 North Shore Bombers v St George Dragons Under 19s Division One
10:30 North Shore Bombers v Wollondilly Knights Division Four
Gwawley Oval
14:00 Southern Power v Western Suburbs Magpies Under 19s Division Two
Henson Park
14:00 Balmain Tigers v Holroyd Parramatta Goannas Division One
12:00 Balmain Tigers v Western Suburbs Magpies (White Guernsey) Division Three
10:00 Balmain Dockers v Newtown Breakaways Women's Division One
Mike Kenny Oval
14:30 Pennant Hills Demons v Sydney University Premier Division
12:30 Pennant Hills Demons v Sydney University Under 19s Division One
10:30 Pennant Hills Demons v Southern Power Division One
8:30 Pennant Hills Demons v Randwick City Saints Division Three
Rosedale Park
14:00 Moorebank Magpies v Sydney University Division Two
12:00 Moorebank Magpies v Campbelltown Blues (White Guernsey) Division Four
10:00 Moorebank Magpies v Macarthur Giants Under 19s Division Two
St Pauls Oval
14:00 Sydney University v Randwick City Saints Division Four
University Oval
14:30 Macquarie University v St George Dragons Division One
12:30 Macquarie University v Southern Power Division Three
10:30 Macquarie University v Sydney University Bombers Women's Division One
8:30 Macquarie University v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v Western Suburbs Magpies Premier Division
12:30 UNSW/ES Bulldogs v Western Suburbs Magpies Division Two
10:30 UNSW/ES Stingrays (Alternate Guernsey) v Western Wolves Women's Division One
8:30 UNSW/ES Bulldogs v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
Waverley Oval
14:00 UTS Bats v Sydney Hills Eagles Premier Division
12:00 UTS Bats v Sydney Hills Eagles Division Two
10:00 UTS Bats v Penrith Rams Division One
Weldon Oval
16:45 Manly Warringah Giants v Sydney Hills Eagles Under 19s Division One
14:30 Manly Warringah Giants v Campbelltown Blues Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v Camden Cats Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v UTS Bats Division Four
Sunday 17th August
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v Illawarra Lions Division One
Bye
UNSW/ES Bulldogs & Penrith Rams Under 19s
Bookmarks