Crossing everything that the weather behaves itself & we get a full round in. If we do, it will look like this:
Saturday 9th May
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Manly Warringah Giants Division Four
BISP No. 2
14:10 Blacktown Magic v Randwick City Saints Division Two
12:00 Blacktown Magic v Macquarie University Division Four
10:00 Blacktown Magic (Red Jumper) v Gosford Wildcats Women's Division Two
Gipps Rd Oval
10:00 Holroyd Parramatta Goannas v Western Suburbs Magpies Under 19s Division Two
Gore Hill Oval
14:30 North Shore Bombers v St George Dragons Under 19s Division One
12:30 North Shore Bombers v Campbelltown Blues (White Jumper) Division Four
10:30 North Shore Bombers v Penrith Rams Division Two
Gwawley Oval
14:10 Southern Power v Moorebank Magpies Division Four
12:00 Southern Power v Moorebank Magpies Under 19s Division Two
Harrington Park
14.30 Camden Cats v Manly Warringah Giants Division Two
12:30 Camden Cats v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
10:30 Camden Cats v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Kanebridge Oval
14:10 East Coast Eagles v St George Dragons Premier Division
12:00 East Coast Eagles v St George Dragons Division One
10:00 East Coast Eagles v Gosford Wildcats Division Three
Mahoney Park
15:00 Sydney University v Western Suburbs Magpies Division Three
13:00 Sydney University v Randwick City Saints Division Four
11:00 Sydney University v Moorebank Magpies Division Five
9:00 UTS Shamrocks v Moorebank Magpies Women's Division Two
Mike Kenny Oval � Bottom
15:30 Pennant Hills Demons v Penrith Rams Under 19s Division Two
Mona Park
10:00 Auburn Giants v Women's Manly Warringah Giants Women's Division Two
North Dalton Park
16:10 Wollongong Saints v Macquarie University Women's Division One
10:00 South Coast Thunder v East Coast Eagles Under 19s Division One
Pioneers Park
9.30 Randwick City Saints v UNSW/ES Bulldogs Division Five
Rosedale Park
14:00 Moorebank Magpies v Western Suburbs Magpies (White Jumper) Division Two
Sydney Uni No.1 Oval
15:00 Sydney University v Western Suburbs Magpies Premier Division
13:00 Sydney University v Holroyd Parramatta Goannas Division One
11:00 Sydney University Bombers v Western Wolves Women's Division One
9:00 Sydney University v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
Trumper Park
14:30 UTS Bats v Manly Warringah Giants Premier Division
12:30 UTS Bats v Southern Power Division One
10:30 UTS Bats v Pennant Hills Demons Division Three
8:30 UTS Bats v Pennant Hills Demons Division Five
Village Green
14:10 UNSW/ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Division One
10:00 UNSW/ES Bulldogs v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
Sunday 10th May
Henson Park
14:30 Balmain Tigers v Macquarie University Division One
12:30 Balmain Tigers v Nor-West Jets Division Three
10:30 Balmain Tigers v Nor-West Jets Division Five
8:30 Balmain Tigers (Yellow Jumper) v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
Village Green
13:00 UNSW/ES Bulldogs v Penrith Rams Division Three
11:00 UNSW/ES Stingrays v Penrith Ramettes Women's Division Two
9:00 UNSW/ES Stingrays v Southern Power Women's Division One
Bye
North Shore Bombers Premier Division
Penrith Rams Division Five
Newtown Breakaways Women�s Division One
Newtown Breakaways Women�s Division Two
Bookmarks