The weather forecast doesn't look too bad, so (touch wood) we should get a full round in this weekend.
FIXTURES 15th � 17th MAY 2015
Friday 15th May
Rosedale Park
19:30 Moorebank Magpies v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
Saturday 16th May
Adcock Park
14:10 Gosford Wildcats v Penrith Rams Division Three
12:00 Gosford Wildcats v Penrith Ramettes Women's Division Two
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
Greygums Oval
14:10 Penrith Rams v Blacktown Magic Division Two
12:00 Penrith Rams v Balmain Tigers Division Five
10:00 Penrith Rams v Balmain Tigers Under 19s Division Two
Harrington Park
10:00 Camden Cats v Southern Power Division Four
Henson Park
19:00 Western Suburbs Magpies v UTS Bats (White Jumper) Premier Division
17:00 Western Suburbs Magpies v Camden Cats Division Two
15:00 Western Suburbs Magpies (White Jumper) v UTS Bats Division Three
13:00 Western Wolves v Southern Power Women's Division One
11:00 Western Suburbs Magpies v Southern Power Under 19s Division Two
Kanebridge Oval
17:00 East Coast Eagles v North Shore Bombers Under 19s Division One
14.10 East Coast Eagles v North Shore Bombers Premier Division
12:00 East Coast Eagles v Balmain Tigers Division One
10:00 East Coast Eagles v Balmain Tigers Division Three
Mahoney Park
14:00 Newtown Breakaways v Auburn Giants Women's Women's Division Two
12:00 UTS Bats v Camden Cats Division Five
10:00 UTS Shamrocks v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
Mike Kenny Oval - Top
15:00 Pennant Hills Demons v Sydney University Premier Division
13:00 Pennant Hills Demons (Red Jumper) vSydney University Division One
11:00 Pennant Hills Demons v Sydney University Under 19s Division One
Mike Kenny Oval � Bottom
12:30 Pennant Hills Demons v Sydney University Division Three
10:30 Pennant Hills Demons v Campbelltown Blues (White Jumper) Under 19s Division Two
Olds Park
14:10 St George Dragons v Manly Warringah Giants Premier Division
12:00 St George Dragons v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
10:00 St George Dragons v Holroyd Parramatta Goannas Division One
Pioneers Park
14:10 Randwick City Saints v North Shore Bombers Division Two
12.00 Randwick City Saints v North Shore Bombers Division Four
Rosedale Park
15:10 Moorebank Magpies v Manly Warringah Giants Division Two
13:00 Moorebank Magpies v Blacktown Magic (Red Jumper) Division Four
11:00 Moorebank Magpies (Alternate Jumper) v Blacktown Magic Women's Division Two
9:00 Moorebank Magpies v Randwick City Saints Division Five
St Pauls Oval
11:00 Sydney University Bombers v Newtown Breakaways Women's Division One
9:00 Sydney University v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
University Oval
15:10 Macquarie University v UTS Bats Division One
13:00 Macquarie University v Sydney University Division Four
Village Green
2:10 UNSW/ES Bulldogs v Southern Power Division One
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Nor-West Jets Division Three
10:00 UNSW/ES Bulldogs v Nor-West Jets Division Five
Weldon Oval
10:30 Manly Warringah Giants v Campbelltown Blues Division Four
Sunday 17th May
Village Green
14:10 UNSW/ES Stingrays Wollongong Saints Women's Division One
12:00 UNSW/ES Bulldogs South Coast Thunder Under 19s Division One
Bye
UNSW/ES Bulldogs Premier Division
Pennant Hills Demons Division Five
Macquarie University Women�s Division One
Manly Warringah Giants Women�s Division Two
Bookmarks