Saturday 23rd May
Adcock Park
14:10 Gosford Wildcats v Pennant Hills Demons Division Three
12:00 Gosford Wildcats v Newtown Breakaways Women's Division Two
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v East Coast Eagles (White Jumper) Division Three
12:00 Nor-West Jets v Randwick City Saints Division Five
Gipps Rd Oval
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v East Coast Eagles Division One
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Moorebank Magpies Division Four
10:30 Holroyd Parramatta Goannas v Moorebank Magpies Division Five
8:30 Holroyd Parramatta Goannas v Penrith Rams Under 19s Division Two
Gore Hill Oval
17:10 North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (Red Jumper) Under 19s Division One
14:30 North Shore Bombers v St George Dragons Premier Division
12:30 North Shore Bombers v Moorebank Magpies (Alternate Jumper) Division Two
10:30 North Shore Bombers v Blacktown Magic (Red Jumper) Division Four
Gwawley Oval
14:30 Southern Power v Sydney University Division One
12:30 Southern Power v Sydney University Bombers Women's Division One
9:30 Southern Power v Wollondilly Knights Division Four
Harington Park
14:30 Camden Cats v Blacktown Magic Division Two
12:30 Camden Cats v Pennant Hills Demons Division Five
Kanebridge Oval
10:00 East Coast Eagles v Sydney University Under 19s Division One
Monarch Oval
14:00 Campbelltown Blues v Randwick City Saints Division Four
12:00 Campbelltown Blues v Southern Power Under 19s Division Two
North Dalton Park
10:00 South Coast Thunder v St George Dragons (White Jumper) Under 19s Division One
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v Randwick City Saints Division Two
12:00 Western Wolves v Newtown Breakaways Women's Division One
10:00 Western Suburbs Magpies (White Jumper) v Moorebank Magpies Under 19s Division Two
Trumper Park
14:10 UTS Bats v Penrith Rams Division Three
12:00 UTS Bats v Penrith Rams Division Five
University Oval
17:10 Macquarie University v UNSW/ES Bulldogs Division One
15:00 Macquarie University v UNSW/ES Stingrays Women's Division One
13:00 Macquarie University v Camden Cats Division Four
Village Green
10:00 UNSW/ES Stingrays v Blacktown Magic Women's Division Two
Waverley Oval
14:10 UTS Bats v Pennant Hills Demons (Red Jumper) Premier Division
12:00 UTS Bats (White Jumper) v Pennant Hills Demons Division One
10:00 UTS Shamrocks v Auburn Giants Women's Women's Division Two
Weldon Oval
17:10 Manly Warringah Giants v Sydney University Division Four
14:30 Manly Warringah Giants v Sydney University Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v Penrith Rams Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v Penrith Ramettes Women's Division Two
8:30 Manly Warringah Giants v UNSW/ES Bulldogs Under 19s Division One
Sunday 24th May
Henson Park
14:30 Balmain Tigers v St George Dragons Division One
12:30 Balmain Tigers v Sydney University Division Three
10:30 Balmain Tigers v Sydney University Division Five
8:30 Balmain Tigers v Pennant Hills Demons Under 19s Division Two
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v UNSW/ES Bulldogs Premier Division
12:00 Western Suburbs Magpies v UNSW/ES Bulldogs Division Three
Bye
East Coast Eagles Premier Division
UNSW/ES Bulldogs Division Five
Wollongong Saints Women�s Division One
Moorebank Magpies Women�s Division Two
Bookmarks