FIXTURES 10th � 12th JULY 2015
Friday 10th July
Rosedale Park
19:30 Moorebank Magpies v Western Suburbs Magpies (White Jumper) Under 19s Division Two
Saturday 11th July
Adcock Park
14:10 Gosford Wildcats v UTS Shamrocks Women's Division Two
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v UNSW/ES Bulldogs (White Jumper) Division Three
12:00 Nor-West Jets v UNSW/ES Bulldogs (White Jumper) Division Five
BISP No.2
14:10 Blacktown Magic v Penrith Rams Division Two
12:00 Blacktown Magic v Wollondilly Knights Division Four
10:00 Blacktown Magic v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
Ern Holmes Oval
14:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Giants Premier Division
12:30 Pennant Hills Demons (Red Jumper) v Southern Power Division One
10:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
8:30 Pennant Hills Demons v Gosford Wildcats Division Three
Gipps Rd Oval
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v UNSW/ES Bulldogs Division One
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Camden Cats Division Four
10:30 Holroyd Parramatta Goannas v Camden Cats Division Five
8:30 Holroyd Parramatta Goannas v Southern Power Under 19s Division Two
Gore Hill Oval
14:30 North Shore Bombers v Sydney University Premier Division
12:30 North Shore Bombers (Red Jumper) v Western Suburbs Magpies Division Two
10:30 North Shore Bombers v Macquarie University Division Four
Harrington Park
14:30 Camden Cats v Manly Warringah Giants Division Two
Mahoney Park
13:00 Newtown Breakaways v Western Wolves Women's Division One
11:00 Newtown Breakaways v Moorebank Magpies Women's Division Two
Mike Kenny Oval - Top
9:00 Pennant Hills Demons v Balmain Tigers Division Five
Mona Park
10:00 Auburn Giants Women's v Penrith Ramettes Women's Division Two
Monarch Oval
14:00 Campbelltown Blues v Manly Warringah Giants Division Four
12:00 Campbelltown Blues v Pennant Hills Demons Under 19s Division Two
North Dalton Park
12:00 Wollongong Saints v UNSW/ES Stingrays Women's Division One
10:00 South Coast Thunder v North Shore Bombers Under 19s Division One
Olds Park
14:30 St George Dragons v East Coast Eagles Premier Division
12:00 St George Dragons v East Coast Eagles Division One
10:00 St George Dragons v East Coast Eagles Under 19s Division One
Pioneers Park
14:30 Randwick City Saints v Moorebank Magpies Division Two
12:30 Randwick City Saints v Moorebank Magpies Division Four
10:30 Randwick City Saints v Penrith Rams Division Five
St Pauls Oval
14:30 Sydney University v East Coast Eagles Division Three
12:30 Sydney University v Southern Power Division Four
10:30 Sydney University v Bombers Southern Power Women's Division One
8:30 Sydney University v UTS Bats Division Five
Trumper Park
14:10 UTS Bats (White Jumper) v Western Suburbs Magpies Premier Division
12:00 UTS Bats v Macquarie University Division One
10:00 UTS Bats v (White Jumper) v Western Suburbs Magpies Division Three
Village Green
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Under 19s Division One
Sunday 12th July
Henson Park
14:30 Balmain Tigers v Sydney University Division One
12:30 Balmain Tigers v Penrith Rams Division Three
Bye
UNSW/ES Bulldogs Premier Division
Macquarie University Women�s Division One
Manly Warringah Giants Women�s Division Two
Penrith Rams Under 19 Division Two
Bookmarks