Friday 7th August
Rosedale Park
19:30 Moorebank Magpies v Campbelltown Blues (White Jumper) Under 19s Division Two
Saturday 8th August
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Southern Power Division Four
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Pennant Hills Demons Division Three
12:00 Nor-West Jets v Pennant Hills Demons Division Five
Gore Hill Oval
17:10 North Shore Bombers v East Coast Eagles Under 19s Division One
14:30 North Shore Bombers v UTS Bats (White Jumper) Premier Division
12:30 North Shore Bombers v Camden Cats Division Two
10:30 North Shore Bombers v Camden Cats Division Four
Greygums Oval
14:10 Penrith Rams v Manly Warringah Giants Division Two
12:00 Penrith Ramettes v Manly Warringah Giants Women's Division Two
10:00 Penrith Rams v Southern Power Under 19s Division Two
Harrington Park
12:00 Camden Cats v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Mahoney Park
13:00 Newtown Breakaways v Southern Power Women's Division One
11:00 Newtown Breakaways v Blacktown Magic Women's Division Two
Mike Kenny Oval - Top
10:00 Pennant Hills Demons v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
Olds Park
14:10 St George Dragons v Pennant Hills Demons Premier Division
12:00 St George Dragons v Pennant Hills Demons Division One
10:00 St George Dragons v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
Picken Oval
12:30 Western Suburbs Magpies v Moorebank Magpies (White Jumper) Division Two
10:30 Western Suburbs Magpies (White Jumper) v Gosford Wildcats Division Three
Pioneers Park
14:10 Randwick City Saints v Blacktown Magic Division Two
12:00 Randwick City Saints v Blacktown Magic Division Four
Rosedale Park
15:10 Moorebank Magpies v Campbelltown Blues (White Jumper) Division Four
13:00 Moorebank Magpies v Gosford Wildcats (Alternate Jumper) Women's Division Two
Sydney Uni No.1 Oval
16:30 Sydney University v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
14:00 Sydney University v Manly Warringah Giants Premier Division
11:00 Sydney University v Manly Warringah Giants Division Four
9:00 Sydney University v Southern Power Division One
University Oval
17:10 Macquarie University v Holroyd Parramatta Goannas Division One
15:00 Macquarie University v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
13:00 Macquarie University v Wollongong Saints Women's Division One
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v East Coast Eagles (Striped Jumper) Premier Division
12:30 UNSW/ES Bulldogs v East Coast Eagles (Striped Jumper) Division One
10:30 UNSW/ES Bulldogs v East Coast Eagles (Striped Jumper) Division Three
8:30 UNSW/ES Bulldogs v Randwick City Saints Division Five
Sunday 9th August
Greygums Oval
12:00 Penrith Rams v Sydney University Division Three
10:00 Penrith Rams v Sydney University Division Five
Henson Park
14:30 Balmain Tigers v UTS Bats (White Jumper) Division One
12:30 Balmain Tigers (Yellow Jumper) v UTS Bats Division Three
10:30 Balmain Tigers v UTS Bats (White Jumper) Division Five
Spotless Stadium
9:00 Auburn Giants v Women's UTS Shamrocks Women's Division Two
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v South Coast Thunder Under 19s Division One
12:00 UNSW/ES Stingrays v Sydney University Bombers Women's Division One
Bye
Western Suburbs Magpies Premier Division
Western Wolves Women�s Division One
UNSW/ES Stingrays Women�s Division Two
Western Suburbs Magpies Under 19 Division Two
Bookmarks