Friday 15th July
Hannaford Oval
19:00 Wollondilly Knights v Campbelltown Blues Division Three
Saturday 16th July
Blacktown ISP Oval 2
9:00 Western Magic v North Shore Bombers (Clash) Under 19s Division Two
11:00 Western Magic v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Division Four
13:00 Western Magic v East Coast Eagles Division One
Gipps Road Oval
9:00 Holroyd Parramatta Goannas v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Division Five
11:00 Holroyd Parramatta Goannas v East Coast Eagles (Clash) Division Three
13:00 Holroyd Parramatta Goannas v St George Dragons Under 19s Division Two
15:00 Holroyd Parramatta Goannas v St George Dragons Division One
Henson Park
14:00 Sydney University v Canberra Demons NEAFL
17:00 Sydney University v North Shore Bombers Division Two
19:00 Sydney University v North Shore Bombers Premier Division
Hollymount Park
12:00 Wollongong Saints v Pennant Hills Demons Women's Division One
14:00 South Coast Thunder v East Coast Eagles Under 19s Division One
Village Green
10:30 UNSW Eastern Suburbs Stingrays v South West Sydney Magpies Women's Division One
12:30 UNSW Eastern Suburbs Stingrays v Power Wolves Women's Premier Division
Mahoney Park
8:30 Newtown Breakaways v Wollondilly Knights (Clash) Women's Division One
10:30 Newtown Breakaways v Macquarie University Women's Premier Division
12:30 Balmain Tigers v Macquarie University Division One
14:30 Balmain Tigers v Nor-West Jets Division Three
16:30 Balmain Tigers v Nor-West Jets Division Five
Mike Kenny Oval (Bottom Oval)
15:30 Pennant Hills Demons v St George Dragons Under 19s Division One
Mortgage Choice Oval
12:00 North Shore Bombers v St George Dragons Division Four
Picken Oval
12:30 Western Suburbs Magpies v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Division Two
14:30 Western Suburbs Magpies v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Premier Division
Rosedale Oval
10:00 South West Sydney Magpies v Camden Cats Division Five
12:00 South West Sydney Magpies v Camden Cats Division Four
14:10 South West Sydney Magpies v Camden Cats Division Two
16:15 West Sydney Magpies v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
Sydney University Oval 1
9:00 Sydney University v Southern Power Division Four
11:00 Sydney University v Southern Power Division One
13:00 Sydney University v Macquarie University Division Five 2016
15:00 Sydney University Bombers v Auburn Giants Women's Premier Division
17:00 Sydney University v Camden Cats Under 19s Division One
Trumper Park
8:30 UTS Bats v Randwick City Saints Division Four
10:30 UTS Bats v Randwick City Saints Division Two
12:30 UTS Bats v Campbelltown Blues Division Five
14:30 UTS Shamrocks v Campbelltown Blues Women's Division One
Waverley Oval
12:00 UTS Bats v Pennant Hills Demons (Clash) Division One
14:10 UTS Bats v Pennant Hills Demons (Clash) Premier Division
Weldon Oval
8:30 Manly Warringah Giants v Macquarie University Division Four
10:30 Manly Warringah Giants v Penrith Ramettes Women's Division One
12:30 Manly Warringah Giants v Penrith Rams Division Two
14:30 Manly Warringah Giants v East Coast Eagles Premier Division
17:15 Manly Warringah Giants v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Under 19s Division One
Sunday 17th July
Greygums Oval
10:00 Penrith Rams v Pennant Hills Demons Division Five
12:00 Penrith Rams v Pennant Hills Demons Division Three
Bookmarks