Saturday 27th May
Blacktown ISP No 2
11:00 Western Magic (Clash) v UTS Bats Division Four
13:00 Western Magic v UTS Bats (Clash) Division One
Fairfax Reserve
17:10 Camden Cats v Auburn-Penrith Giants Women's Division One
Gipps Rd Oval
12:00 Holroyd Parramatta Goannas v Wollondilly Knights Division Five
14:00 Holroyd Parramatta Goannas v North Shore Bombers Division Three
16:00 Holroyd Parramatta Goannas v Southern Power Division One
Greygums Oval
8:30 Penrith Rams v North Shore Bombers Under 19s Division Two
10:30 Penrith Rams v Macquarie University Division Five
12:30 Penrith Rams v Macquarie University Division Three
14:30 Penrith Rams v East Coast Eagles Division Two
Gwawley Oval
13:00 Southern Power v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
11:50 Balmain Tigers v Nor-West Jets Division Three
14:20 Balmain Tigers v Camden Cats Division One
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
10:30 Pennant Hills Demons v Sydney University Division Two
12:30 Pennant Hills Demons v Sydney University Division One
14:30 Pennant Hills Demons v Sydney University Premier Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
13:30 Pennant Hills Demons v Southern Power Division Four
Monarch Oval
9:00 Campbelltown Blues v Newtown Breakaways Women's Division One
11:00 Campbelltown Blues v Wests Goannas (Clash) Under 19s Division Two
13:00 Campbelltown Blues v Camden Cats Division Three
15:00 Campbelltown Blues v Camden Cats Division Five
Mortgage Choice Oval
12:00 North Shore Bombers v Randwick City Saints Division Five
14:00 North Shore Bombers v Wollongong Saints Women's Division One
Olds Park
9:00 St George Dragons v Southern Power Under 19s Division Two
11:00 St George Dragons v North Shore Bombers Under 19s Division One
13:00 St George Dragons v Macquarie University Division One
15:00 St George Dragons v East Coast Eagles Premier Division
17:45 St George Dragons v East Coast Eagles Division Four
Picken Oval
10:00 Western Wolves v Macquarie University Women's Premier Division
12:00 Western Suburbs Magpies (Clash) v UTS Bats Division Two
14:00 Western Suburbs Magpies v UTS Bats (Clash) Premier Division
Rosedale Park
11:00 South West Sydney Magpies v Western Magic (Clash) Women's Division One
13:00 South West Sydney Magpies v Sydney University Division Four
15:10 South West Sydney Magpies v Wollondilly Knights (Blue Clash) Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
12:00 Sydney University Bombers v Pennant Hills Demons Women's Division One
14:00 Sydney University Bombers v UTS Shamrocks Women's Premier Division
Weldon Oval
8:30 Manly Warringah Wolves v Sydney University Under 19s Division One
10:30 Manly Warringah Wolves v UNSW/ES Bulldogs Division Four
12:30 Manly Warringah Wolves v North Shore Bombers Division Two
14:30 Manly Warringah Wolves v North Shore Bombers Premier Division
17:15 Manly Warringah Wolves v Wollondilly Knights Women's Division One
Sunday 28th May
Henson Park
8:00 UNSW/ES Bulldogs v East Coast Eagles Under 19s Division One
10:00 UNSW/ES Stingrays v East Coast Eagles Women's Division One
12:00 UNSW/ES Stingrays v Auburn-Penrith Giants Women's Premier Division
14:00 UNSW/ ES Bulldogs v Randwick City Saints Division Two
16:00 UNSW/ES Bulldogs v Nor-West Jets (Clash) Division Five
Picken Oval
14:00 Western Suburbs Magpies v UTS Bats (Clash) Division Five
Bye
UNSW ES Bulldogs Bye Premier Division
Pennant Hills Demons Bye Under 19s Division One
South West Cats Bye Under 19s Division Two
Sydney University Bye Division Five
Bookmarks