Saturday 29th July
Bensons Lane
12:00 Nor-West Jets (Clash due to kit availability) v Camden Cats Division Five
14:10 Nor-West Jets v Camden Cats Division Three
Blacktown ISP Oval 1
10:30 North Shore Bombers v Penrith Rams Division Two
12:30 North Shore Bombers v St George Dragons Under 19s Division One
14:30 North Shore Bombers v St George Dragons Premier Division
Blacktown ISP Oval 2
8:30 North Shore Bombers v UNSW ES Bulldogs Division Five
10:30 North Shore Bombers v Holroyd Parramatta Goannas Division Three
12:30 North Shore Bombers v Penrith Rams Under 19s Division Two
14:30 North Shore Bombers v East Coast Eagles (Clash) Women's Division One
Gipps Rd Oval
9:00 Wests Goannas v South West Cats Under 19s Division Two
11:00 Holroyd Parramatta Goannas v Western Suburbs Magpies Division Five
Gwawley Oval
8:30 Southern Power v Western Wolves Women's Premier Division
10:30 Southern Power v St George Dragons Division Four
12:30 Southern Power v St George Dragons Division One
14:30 Southern Power v St George Dragons Under 19s Division Two
Hannaford Oval
13:00 Wollondilly Knights v Manly Warringah Wolves Division Two
15:00 Wollondilly Knights v Newtown Breakaways Women's Division One
Henson Park
9:15 Sydney University v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
12:00 Sydney University v Aspley Hornets NEAFL
15:00 Sydney University v East Coast Eagles Premier Division
17:45 Sydney University v Macquarie University Division One
Kanebridge Oval
10:00 East Coast Eagles v South West Sydney Magpies (Clash) Division Two
12:00 East Coast Eagles v UNSW ES Bulldogs Division Four
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:00 Balmain Tigers v Penrith Rams Division Three
14:00 Balmain Tigers v Western Magic (Clash) Division One
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
10:30 Pennant Hills Demons v UNSW ES Bulldogs Under 19s Division One
12:30 Pennant Hills Demons v Holroyd Parramatta Goannas Division One
12:30 Pennant Hills Demons v UNSW ES Bulldogs Division Two
14:30 Pennant Hills Demons v UNSW ES Bulldogs Premier Division
Ern Holmes Oval - TBC
12:00 - TBC Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Women's Division One
14:00 - TBC Pennant Hills Demons v Western Magic (Clash) Division Four
Mona Park
12:00 Auburn-Penrith Giants v Camden Cats Women's Division One
14:00 Auburn-Penrith Giants v UNSW/ES Stingrays Women's Premier Division
Monarch Oval
11:00 Campbelltown Blues v South West Sydney Magpies (Clash) Women's Division One
13:00 Campbelltown Blues v Macquarie University Division Three
15:00 Campbelltown Blues v Macquarie University Division Five
North Dalton Park
12:00 Wollongong Saints v UNSW ES Stingrays Women's Division One
Sydney Uni No 1 Oval
9:00 Sydney University v Randwick City Saints Division Five
11:00 Sydney University v South West Sydney Magpies Division Four
13:00 Sydney University v Randwick City Saints Division Two
15:00 Sydney University Bombers v Macquarie University Women's Premier Division
17:00 Sydney University Bombers v Western Magic Women's Division One
Trumper Park
10:00 UTS Bats v Penrith Rams Division Five
12:00 UTS Shamrocks v Newtown Breakaways Women's Premier Division
14:00 UTS Bats v Manly Warringah Wolves Division Four
Waverley Oval
10:00 UTS Bats v Camden Cats Division One
12:00 UTS Bats v Western Suburbs Magpies (Clash) Division Two
14:10 UTS Bats v Western Suburbs Magpies (Clash) Premier Division
Bye
Manly Warringah Wolves Premier Division
East Coast Eagles Under 19s Division One
Western Blues Under 19s Division Two
Wollondilly Knights Division Five
Bookmarks