Results 1 to 4 of 4

Thread: RWO Game Day Thread - Round 11 - June 23

  1. #1
    Almost Football Legend
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Bay 7 / Aisle 106
    Posts
    2,665

    RWO Game Day Thread - Round 11 - June 23

    Saturday 23rd June


    Blacktown ISP Oval 2
    10:00 AM Western Magic v Sydney University Women's Division One

    Fairfax Reserve
    9:00 AM Camden Cats v Sydney University Men's Division Three

    Gipps Road Oval
    9:00 AM West Goannas v Sydney University Under 19s Division Two
    10:40 AM Holroyd Parramatta Goannas v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
    12:20 PM Holroyd Parramatta Goannas v South West Sydney Magpies Women's Division Two
    2:10 PM Holroyd Parramatta Goannas v South West Sydney Magpies Platinum Division

    Hannaford Oval
    10:00 AM Wollondilly Knights v Pennant Hills Demons Men's Division One
    11:50 AM Wollondilly Knights v Pennant Hills Demons Women's Division Two

    Henson Park
    8:30 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Pennant Hills Demons Men's Division Three
    10:10 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Pennant Hills Demons Men's Division Two
    11:50 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
    1:50 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Pennant Hills Demons Premier Division
    4:20 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Pennant Hills Demons Under 19s Division One

    Kanebridge Oval
    8:45 AM North Shore Bombers v East Coast Eagles (Clash) Men's Division Two
    10:25 AM North Shore Bombers v East Coast Eagles (Clash) Under 19s Division One
    12:15 PM North Shore Bombers v East Coast Eagles (Clash) Premier Division Reserves
    2:15 PM North Shore Bombers v East Coast Eagles (Clash) Premier Division

    Mona Park
    10:00 AM Auburn-Penrith Giants v Western Magic Women's Division Two

    Monarch Oval
    9:00 AM Campbelltown Blues v Penrith Rams Under 19s Division Two
    10:40 AM Campbelltown Blues v North Shore Bombers (Clash) Women's Division Two
    12:20 PM Campbelltown Blues (Clash) v North Shore Bombers Men's Division Three
    2:00 PM Campbelltown Blues v North Shore Bombers (Clash) Men's Division One

    North Dalton Park
    1:00 PM Wollongong Saints v North Shore Bombers Women's Division One

    Picken Oval
    8:40 AM Western Wolves v Sydney University Bombers Women's Premier Division
    10:20 AM Western Suburbs Magpies v St George Dragons Men's Division Two
    12:00 PM Western Suburbs Magpies v St George Dragons Premier Division Reserves
    2:00 PM Western Suburbs Magpies v St George Dragons Premier Division

    Pioneers Park
    12:45 PM Randwick City Saints v UTS Bats Men's Division Three
    2:25 PM Randwick City Saints v UTS Bats Men's Division One

    Sydney University Oval 1
    9:30 AM Sydney University v Camden Cats Men's Division Two
    11:10 AM Sydney University v Camden Cats Under 19s Division One
    1:00 PM Sydney University v Camden Cats Premier Division Reserves
    3:00 PM Sydney University v Camden Cats Premier Division
    5:30 PM Sydney University v Nor-West Jets Men's Division One

    Macquarie University Oval
    1:00 PM Macquarie University (Black home) v Balmain Tigers (Clash) Platinum Division Reserves
    2:50 PM Macquarie University (Black home) v Balmain Tigers (Clash) Platinum Division
    4:50 PM Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Premier Division

    Macquarie University Northern Oval
    5:30 PM Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Division Two

    Village Green
    10:00 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v South West Sydney Magpies Under 19s Division Two
    11:40 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Pennant Hills Demons Women's Division One
    1:20 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v UTS Shamrocks Women's Premier Division

    Waratah Oval
    10:10 AM Southern Power v North Shore Bombers Under 19s Division Two
    11:50 AM Southern Power v Auburn-Penrith Giants Women's Premier Division
    2:10 PM Southern Power v Penrith Rams Platinum Division Reserves
    4:00 PM Southern Power v Penrith Rams Platinum Division

    Weldon Oval
    8:30 AM Manly Warringah Wolves v St George Dragons Under 19s Division One
    10:20 AM Manly Warringah Wolves v UTS Bats Men's Division Two
    12:00 PM Manly Warringah Wolves v UTS Bats Premier Division Reserves
    2:00 PM Manly Warringah Wolves v UTS Bats Premier Division
    4:30 PM Manly Warringah Wolves v UTS Shamrocks Women's Division Two
    6:10 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Women's Division One


    Bye
    Western Magic Platinum Division
    Western Magic Platinum Division Reserves
    St George Dragons Under 19s Division Two
    Camden Cats Women's Division Two
    Macquarie University Men's Division Three
    Australian Football. It's what makes our country great.

    My thoughts on footy, sport, current events and life in snippets of 140 characters or less - @tealfooty

  2. #2
    I'm hearing that Brandon Jack will be playing for the Bulldogs.
    Clearances close in a week.....anyone know when will be his first game..?

    It would be interesting if he played against Penno this weekend.

  3. #3
    Quote Originally Posted by justabaraker View Post
    I'm hearing that Brandon Jack will be playing for the Bulldogs.
    Clearances close in a week.....anyone know when will be his first game..?

    It would be interesting if he played against Penno this weekend.
    Confirmed - Brandon Jack to play for the Bulldogs tomorrow against his old club.

    #91 at that - that's the sort of number that a NEAFL top-up gets !

  4. #4
    Almost Football Legend
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    Bay 7 / Aisle 106
    Posts
    2,665
    Australian Football. It's what makes our country great.

    My thoughts on footy, sport, current events and life in snippets of 140 characters or less - @tealfooty

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Single Sign On provided by vBSSO