Saturday 13th April
Blacktown ISP Oval 2
1:00 PM Western Magic v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Three
2:50 PM Western Magic v North Shore Bombers (clash) Women's Division One
Fairfax Reserve
9:00 AM Camden Cats v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
10:50 AM Camden Cats v Sydney University Men's Division Two
12:30 PM Camden Cats v Sydney University Premier Division Reserves
2:30 PM Camden Cats v Sydney University Premier Division
5:00 PM Camden Cats v Wollongong Saints Women's Division One
Gore Hill Oval
8:30 AM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Women's Division Three
10:10 AM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons Women's Division Two
11:50 AM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Men's Division Two
1:30 PM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
3:20 PM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Premier Division
5:40 PM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
Greygums Oval
8:30 AM Penrith Rams v North Shore Bombers Under 19s Division Two
10:15 AM Penrith Rams v Manly Warringah Wolves Women's Division One
12:00 PM Penrith Rams v Balmain Tigers Platinum Division Reserves
2:00 PM Penrith Rams v Balmain Tigers Platinum Division
Kanebridge Oval
11:50 AM East Coast Eagles v Macquarie University Women's Division Two
1:30 PM East Coast Eagles v Macquarie University Women's Premier Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
9:30 AM Newtown Breakaways v St George Dragons (clash) Women's Division Three
11:10 AM Newtown Breakaways v Sydney University Bombers Women's Division Two
12:50 PM Newtown Breakaways v Sydney University Bombers Women's Premier Division
Mona Park
10:00 AM Holroyd Parramatta Goannas v Pennant Hills Demons Women's Division One
Monarch Oval
10:40 AM Campbelltown Blues v Macquarie University clash Men's Division Three
12:20 PM Campbelltown Blues v Wollondilly Knights Men's Division One
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v East Coast Eagles Under 19s Division One
10:50 AM St George Dragons v East Coast Eagles Men's Division Two
12:30 PM St George Dragons v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:30 PM St George Dragons v East Coast Eagles Premier Division
Picken Oval
10:10 AM Inner West Magpies v UNSW E/S Bulldogs (clash) Women's Premier Division
12:00 PM Inner West Magpies v UNSW E/S Bulldogs (clash) Premier Division Reserves
2:00 PM Inner West Magpies v UNSW E/S Bulldogs Premier Division
Pioneers Park
12:30 PM Randwick City Saints v Nor-West Jets Men's Division Three
2:15 PM Randwick City Saints v North Shore Bombers (clash) Men's Division One
Rosedale games relocated (TBC)
11:00 AM (TBC) South West Blues v Sydney University Under 19s Division Two
1:00 PM (TBC) South West Sydney Magpies v Macquarie University Platinum Division Reserves
3:10 PM (TBC) South West Sydney Magpies v Macquarie University Platinum Division
5:10 PM (TBC) South West Sydney Magpies v Wollondilly Knights Women's Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
11:30 AM Sydney University v North Shore Bombers Men's Division Three
1:10 PM Sydney University v Nor-West Jets Men's Division One
3:00 PM Sydney University v UNSW E/S Bulldogs Under 19s Division One
Trumper Park
9:00 AM UTS AFC v Southern Power Women's Division Three
10:40 AM UTS AFC v Southern Power Women's Premier Division
12:20 PM UTS AFC v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2:20 PM UTS AFC v Pennant Hills Demons Premier Division
Village Green
9:00 AM UNSW E/S Bulldogs v Campbelltown Blues (clash) Women's Division Two
10:40 AM UNSW E/S Bulldogs v Camden Cats Men's Division Three
Waratah Oval
10:00 AM Southern Power v UNSW E/S Bulldogs Under 19s Division Two
11:40 AM Southern Power v Western Magic Platinum Division Reserves
1:30 PM Southern Power v Western Magic Platinum Division
3:30 PM Southern Power v North Shore Bombers Red Men's Division Three
Waverley Oval
9:00 AM UTS AFC v Pennant Hills Demons Men's Division Three
10:40 AM UTS AFC v Pennant Hills Demons Men's Division Two
12:20 PM UTS AFC v Pennant Hills Demons Men's Division One
Bye
Pennant Hills Demons Bye Women's Division Three
UNSW E/S Bulldogs Bye Men's Division Two
Holroyd Parramatta Goannas Bye Platinum Division
Holroyd Parramatta Goannas Bye Platinum Division Reserves
West Goannas Bye Under 19s Division Two
Bookmarks