Saturday 29th June
Blacktown ISP Oval 2
9:40 AM Western Magic v Manly Warringah Wolves Women's Division Three
11:20 AM Western Magic v Manly Warringah Wolves Women's Division One
1:10 PM Western Magic v Balmain Tigers (clash) Platinum Division Reserves
3:10 PM Western Magic v Balmain Tigers (clash) Platinum Division
Fairfax Reserve
12:00 PM Camden Cats v Inner West Magpies Premier Division Reserves
2:00 PM Camden Cats v Inner West Magpies Premier Division
4:30 PM Camden Cats v North Shore Bombers Women's Division One
Gore Hill Oval
9:00 AM North Shore Bombers v Newtown Breakaways Women's Division Three
10:40 AM North Shore Bombers v Sydney University Bombers Women's Division Two
12:20 PM North Shore Bombers v Sydney University Men's Division Three
2:00 PM North Shore Bombers v Sydney University Men's Division One
3:50 PM North Shore Bombers v North West Sydney Redbacks Masters
5:30 PM North Shore Bombers Red v UTS AFC clash Men's Division Three
Greygums Oval
9:30 AM Penrith Rams v Pennant Hills Demons Women's Division One
Hannaford Oval
1:00 PM Wollondilly Knights v Nor-West Jets Men's Division One
3:00 PM Wollondilly Knights v UNSW-ES Bulldogs Women's Division Two
Henson Park
9:00 AM UNSW-ES Bulldogs v Nor-West Jets (clash) Men's Division Three
10:40 AM UNSW-ES Bulldogs v UTS AFC Men's Division Two
12:20 PM UNSW-ES Bulldogs v UTS AFC Premier Division Reserves
2:20 PM UNSW-ES Bulldogs v UTS AFC Premier Division
Kanebridge Oval
10:00 AM East Coast Eagles v Newtown Breakaways Women's Division Two
11:40 AM East Coast Eagles v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Macquarie University Northern Oval
11:40 AM Macquarie University v Campbelltown Blues (clash) Men's Division Three
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v Sydney University Bombers Women's Premier Division
3:10 PM Macquarie University v Campbelltown Blues clash Women's Division Two
4:50 PM Macquarie University v St George Dragons Masters
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
10:00 AM Pennant Hills Demons v Southern Power Women's Division Three
Mona Park
12:00 PM Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Platinum Division Reserves
2:00 PM Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Platinum Division
Monarch Oval
12:20 PM Campbelltown Blues v UTS AFC (clash) Men's Division One
North Dalton Park
2:30 PM Wollongong Saints v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division One
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
10:50 AM St George Dragons v Pennant Hills Demons Men's Division Two
12:30 PM St George Dragons v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2:30 PM St George Dragons v Pennant Hills Demons Premier Division
4:50 PM St George Dragons v UTS AFC Women's Division Three
Picken Oval
11:00 AM West Goannas (white Wests) v Sydney University Under 19s Division Two
1:00 PM Inner West Magpies v UNSW-ES Bulldogs Women's Premier Division
2:50 PM Inner West Magpies v Wollondilly Knights Masters
Pioneers Park
12:30 PM Randwick City Saints v Camden Cats Men's Division Three
2:15 PM Randwick City Saints v Pennant Hills Demons Men's Division One
Rosedale Park
10:30 AM South West Blues v Southern Power Under 19s Division Two
12:30 PM South West Sydney Magpies v Southern Power Platinum Division Reserves
2:40 PM South West Sydney Magpies v Southern Power Platinum Division
5:10 PM South West Sydney Magpies v Pennant Hills Demons Women's Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
11:40 AM Sydney University v North Shore Bombers Men's Division Two
1:20 PM Sydney University v North Shore Bombers Premier Division Reserves
3:20 PM Sydney University v North Shore Bombers Premier Division
5:40 PM Sydney University v North Shore Bombers Under 19s Division One
Village Green
9:30 AM UNSW-ES Bulldogs v Camden Cats Under 19s Division One
11:10 AM UNSW-ES Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division Two
Waratah Oval
1:30 PM Southern Power v UTS AFC Women's Premier Division
3:10 PM Southern Power v Pennant Hills Demons Men's Division Three
4:50 PM Southern Power v Balmain AFC Masters Masters
Weldon Oval
8:30 AM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Under 19s Division One
10:20 AM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Men's Division Two
12:15 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:30 PM Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Premier Division
Bye
Camden Cats - refer By-Law 9.6 (G) Men's Division Two
Penrith Rams Platinum Division
Penrith Rams Platinum Division Reserves
Penrith Rams Under 19s Division Two
Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Three
Bookmarks