FIXTURES 10th ? 11th AUGUST 2013
Wednesday 7th August
University Oval (Macquarie University)
19:30 Division One Macquarie University v Pennant Hills Demons
Saturday 10th August
Bensons Lane
13:00 Division Three Nor-West Jets v Randwick City Saints
BISP No 2
12:00 Division Five Blacktown Magic v Sydney University
14:10 Division Three Blacktown Magic v Sydney University
Bruce Purser Reserve
12:00 Division One Sydney Hills Eagles v UTS Bats
14:10 Premier Division Sydney Hills Eagles v UTS Bats
Fairfax Reserve
12:00 Division Five Camden Cats v Randwick City Saints
14:10 Division Two Camden Cats v Balmain Dockers (White Jumper)
Gore Hill Oval
10:00 Division Four North Shore Bombers v Holroyd Parramatta Goannas
12:00 Under 18 Division One North Shore Bombers v Sydney University
14:10 Premier Division North Shore Bombers v Sydney University
Greygums Oval
8:30 Division Five Penrith Rams v Holroyd Parramatta
10:30 Under 18 Division Two Penrith Rams v Macquarie University
12:30 Division Three Penrith Rams v Macquarie University
14:30 Division One Penrith Rams v Macquarie University
Gwawley Oval
8:30 Division Five Southern Power v UNSW/ES Bulldogs
10:30 Under 18 Division One Southern Power v Sydney Hills Eagles
12:30 Division Three Southern Power v Campbelltown Blues
14:30 Division One Southern Power v North Shore Bombers
Mahoney Reserve
9:00 Women?s Division Two Randwick City v Auburn
11:00 Women?s Division Two UTS Shamrocks v Penrith Ramettes
13:00 Women?s Division Two Southern Power v Macquarie University
15:00 Women?s Division One Balmain Dockers v UNSW/ES Stingrays
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
8:30 Under 18 Division One Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs
10:30 Division Four Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs
12:30 Division One Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs
14:30 Premier Division Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs
Mona Park
14:10 Division Two Auburn Tigers v Sydney University
Olds Park
10:00 Under 18 Division One St George Dragons v Macarthur Giants
12:00 Division One St George Dragons v Holroyd Parramatta Goannas
14:10 Premier Division St George Dragons v Balmain Dockers (Purple Jumper)
Picken Oval
10:00 Under 18 Division One Western Suburbs Magpies v Illawarra Lions
12:00 Division Two Western Suburbs Magpies v Illawarra Lions
14:10 Premier Division Western Suburbs Magpies v Illawarra Lions
Rosedale Park
8:30 Under 18 Division Two Moorebank Magpies v Holroyd Parramatta Goannas
10:30 Division Five Moorebank Magpies (Alternate Jumper) v UTS Bats
12:30 Division Four Moorebank Magpies v UTS Bats (White Jumper)
14:30 Division Two Moorebank Magpies v UNSW/ES Bulldogs
St Pauls Oval
14:00 Women?s Division One Sydney University v Newtown Breakaways
University Oval (Macquarie University)
14:00 Division Four Macquarie University v Sydney University
Weldon Oval
10:00 Division Four Manly Warringah Wolves v Sydney Hills Eagles
12:00 Division Two Manly Warringah Wolves v UTS Bats
14:10 Premier Division Manly Warringah Wolves v Campbelltown Blues (White Jumper)
Sunday 4th August
Picken Oval
12:00 Women?s Division One Western Wolves v Wollongong Saints
14:10 Division Three Western Suburbs Magpies v Gosford Wildcats
Bye
St Ignatius, Riverview Under 18 Division One
Balmain Dockers Under 18 Division Two
Manly-Warringah Wolves Under 18 Division Two
Bookmarks