Saturday 17th June
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Sydney University Division Five
Blacktown ISP No 2
10:00 Western Magic v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Division Four
12:00 Western Magic v Manly Warringah Wolves Women's Division One
Fairfax Reserve
17:10 Camden Cats v Sydney University Bombers Women's Division One
Gipps Rd Oval
12:00 Holroyd Parramatta Goannas v Camden Cats Division Five
14:00 Holroyd Parramatta Goannas v Camden Cats Division Three
16:00 Holroyd Parramatta Goannas v Western Magic Division One
Greygums Oval
10:00 Penrith Rams v North Shore Bombers Division Five
12:00 Penrith Rams v Nor-West Jets Division Three
14:00 Penrith Rams v Manly Warringah Wolves Division Two
Gwawley Oval
8:30 Southern Power v South West Cats Under 19s Division Two
10:30 Southern Power v South West Sydney Magpies Division Four
12:30 Southern Power v Camden Cats Division One
14:30 Southern Power v UTS Shamrocks Women's Premier Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:30 Newtown Breakaways v Auburn-Penrith Giants Women's Premier Division
14:30 Newtown Breakaways v Wollondilly Knights (Clash) Women's Division One
Mike Kenny Oval 1
9:30 Pennant Hills Demons v UNSW/ES Stingrays Women's Division One
Mortgage Choice Oval
8:10 North Shore Bombers v Campbelltown Blues (Clash) Women's Division One
10:00 North Shore Bombers v Western Blues (Clash) Under 19s Division Two
11:50 North Shore Bombers v Campbelltown Blues (Clash) Division Three
13:50 North Shore Bombers v Pennant Hills Demons Premier Division
16:35 North Shore Bombers v Pennant Hills Demons Division Two
18:35 North Shore Bombers v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
North Dalton Park
10:00 Wollongong Saints v Auburn-Penrith Giants Women's Division One
Olds Park
10:00 St George Dragons v Manly Warringah Wolves Division Four
12:00 St George Dragons v UNSW ES Bulldogs Under 19s Division One
Picken Oval
10:00 Wests Goannas v Penrith Rams Under 19s Division Two
12:00 Western Wolves v Sydney University Bombers Women's Premier Division
14:00 Western Suburbs Magpies v Manly Warringah Wolves Premier Division
Pioneers Park
11:40 Randwick City Saints v Wollondilly Knights Division Five
14:10 Randwick City Saints v East Coast Eagles Division Two
Rosedale Park
9:00 South West Sydney Magpies v East Coast Eagles Women's Division One
Sydney Uni No 1 Oval
8:30 Sydney University v East Coast Eagles (Clash) Under 19s Division One
10:30 Sydney University v Pennant Hills Demons Division Four
12:30 Sydney University v Wollondilly Knights Division Two
14:30 Sydney University v St George Dragons Division One
16:30 Sydney University v St George Dragons Premier Division
Trumper Park
10:00 UTS Bats v East Coast Eagles Division Four
12:00 UTS Bats v Balmain Tigers (Clash) Division Five
University Oval (Macquarie University)
13:00 Macquarie University v UNSW ES Bulldogs Division Five
15:00 Macquarie University v Balmain Tigers Division Three
17:00 Macquarie University v Pennant Hills Demons Division One
University Oval - Northern (Mac Uni)
17:15 Macquarie University v UNSW/ES Stingrays (Clash) Women's Premier Division
Waverley Oval
10:00 UTS Bats v Balmain Tigers (Clash) Division One
12:00 UTS Bats v UNSW ES Bulldogs Division Two
14:10 UTS Bats v UNSW ES Bulldogs Premier Division
Sunday 18th June
Picken Oval
12:00 Western Suburbs Magpies v Campbelltown Blues (Clash) Division Five
14:00 Western Suburbs Magpies v South West Sydney Magpies (Clash) Division Two
Bye
East Coast Eagles Premier Division
Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
St George Dragons Under 19s Division Two
UTS Bats Division Five
Bookmarks