Saturday 2nd June
Bensons Lane
2:00 PM Nor-West Jets v UTS Bats Men's Division One
Birchgrove Park
12:40 PM Balmain Tigers v Western Magic Platinum Division Reserves
2:30 PM Balmain Tigers v Western Magic Platinum Division
Blacktown ISP Oval 1
10:00 AM Auburn-Penrith Giants v South West Sydney Magpies Women's Division Two
11:40 AM Auburn-Penrith Giants v Western Wolves Women's Premier Division
1:30 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Under 19s Division Two
3:10 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
5:00 PM Penrith Rams v South West Sydney Magpies Platinum Division
Hannaford Oval
1:40 PM Wollondilly Knights v North Shore Bombers Men's Division One
3:30 PM Wollondilly Knights v Camden Cats Women's Division Two
Kanebridge Oval
9:30 AM North Shore Bombers v Camden Cats Men's Division Three
11:10 AM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (Clash) Women's Division Two
12:50 PM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (Clash) Women's Division One
2:30 PM North Shore Bombers v Sydney University Under 19s Division Two
4:30 PM North West Sydney Redbacks v Wollondilly Knights Masters
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
8:30 AM Balmain AFC Masters v Sydney University Masters
10:10 AM Newtown Breakaways v Western Magic Women's Division Two
11:50 AM Newtown Breakaways v UTS Shamrocks Women's Premier Division
North Dalton Park
1:00 PM Wollongong Saints v East Coast Eagles (Clash) Women's Division One
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v East Coast Eagles Men's Division Two
10:40 AM St George Dragons v East Coast Eagles Under 19s Division One
12:30 PM St George Dragons v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:30 PM St George Dragons v East Coast Eagles Premier Division
5:00 PM St George Dragons v Macquarie University Masters
Picken Oval
8:40 AM West Goannas v Campbelltown Blues (Clash) Under 19s Division Two
10:20 AM Western Suburbs Magpies v Camden Cats Men's Division Two
12:00 PM Western Suburbs Magpies v Camden Cats Premier Division Reserves
2:00 PM Western Suburbs Magpies v Camden Cats Premier Division
Pioneers Park
12:45 PM Randwick City Saints v Campbelltown Blues Men's Division Three
2:25 PM Randwick City Saints v Campbelltown Blues Men's Division One
Sydney University Oval 1
9:30 AM Sydney University v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
11:20 AM Sydney University v Pennant Hills Demons Men's Division Two
1:00 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Men's Division One
2:50 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
4:50 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Premier Division
Macquarie University Oval
1:00 PM Macquarie University v Sydney University Men's Division Three
2:40 PM Macquarie University v Sydney University Bombers Women's Premier Division
4:20 PM Macquarie University v UTS Shamrocks (Green Clash) Women's Division Two
Waratah Oval
11:00 AM Southern Power v St George Dragons Under 19s Division Two
12:40 PM Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
2:30 PM Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
4:45 PM Southern Power v UNSW ES Bulldogs (Clash) Women's Premier Division
6:25 PM Southern Masters v Macarthur Wombats Masters
Weldon Oval
8:30 AM Manly Warringah Wolves v Campbelltown Blues Women's Division Two
10:10 AM Manly Warringah Wolves v North Shore Bombers Under 19s Division One
12:00 PM Manly Warringah Wolves v North Shore Bombers Premier Division Reserves
2:00 PM Manly Warringah Wolves v North Shore Bombers Premier Division
4:30 PM Manly Warringah Wolves v North Shore Bombers Men's Division Two
6:10 PM Manly Warringah Wolves v Sydney University Women's Division One
Sunday 3rd June
Henson Park
10:40 AM UNSW ES Bulldogs v UTS Bats Men's Division Three
12:20 PM UNSW ES Bulldogs v UTS Bats Men's Division Two
2:00 PM UNSW ES Bulldogs v UTS Bats Premier Division Reserves
4:00 PM UNSW ES Bulldogs v UTS Bats Premier Division
Village Green
10:20 AM UNSW ES Bulldogs v Western Magic Women's Division One
12:00 PM UNSW ES Bulldogs v Camden Cats Under 19s Division One
Bye
Macquarie University Platinum Division
Macquarie University Platinum Division Reserves
UNSW ES Bulldogs Under 19s Division Two
Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Two
Pennant Hills Demons Men's Division Three
There's a piece of history in this weekend's fixtures; as Birchgrove Oval hosts senior footy for the first time since 1926.
Bookmarks