Saturday 17th August
Bensons Lane
12:00 PM Nor-West Jets v UTS AFC Men's Division Three
2:10 PM Nor-West Jets v UTS AFC Men's Division One
Birchgrove Park
12:30 PM Balmain Tigers v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
2:30 PM Balmain Tigers v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
Blacktown ISP Oval 2
11:20 AM Western Magic v Pennant Hills Demons (clash) Women's Division Three
1:10 PM Western Magic v Southern Power Platinum Division Reserves
3:10 PM Western Magic v Southern Power Platinum Division
Gore Hill Oval
8:30 AM* North Shore Bombers v Western Magic (clash) Women's Division One
10:10 AM North Shore Bombers v West Goannas Under 19s Division Two
11:50 AM North Shore Bombers v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
1:40 PM North Shore Bombers v UTS AFC (clash) Men's Division Two
3:20 PM North Shore Bombers v UTS AFC (clash) Premier Division
5:40 PM North Shore Bombers v UTS AFC (clash) Premier Division Reserves
Greygums Oval
10:15 AM Penrith Rams v Wollongong Saints Women's Division One
12:00 PM Penrith Rams v Macquarie University Platinum Division Reserves
2:00 PM Penrith Rams v Macquarie University Platinum Division
Hannaford Oval
10:00 AM Wollondilly Knights v North Shore Bombers Men's Division One
Henson Park
9:00 AM UNSW-ES Bulldogs v Camden Cats Under 19s Division One
10:40 AM UNSW-ES Bulldogs v Camden Cats Men's Division Two
12:30 PM UNSW-ES Bulldogs v Camden Cats Premier Division Reserves
2:30 PM UNSW-ES Bulldogs v Camden Cats Premier Division
Kanebridge Oval
9:00 AM East Coast Eagles v Campbelltown Blues (clash) Women's Division Two
10:40 AM East Coast Eagles v Inner West Magpies Women's Premier Division
12:20 PM East Coast Eagles v Inner West Magpies Premier Division Reserves
2:20 PM East Coast Eagles v Inner West Magpies Premier Division
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v Sydney University Bombers Women's Division Two
3:10 PM Macquarie University v Sydney University Bombers Women's Premier Division
4:50 PM Macquarie University v Camden Cats Men's Division Three
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
9:00 AM Newtown Breakaways v UTS AFC Women's Division Three
10:40 AM Newtown Breakaways v North Shore Bombers Women's Division Two
12:30 PM Newtown Breakaways v UTS AFC Women's Premier Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
10:00 AM Pennant Hills Demons v Campbelltown Blues clash Men's Division One
11:40 AM Pennant Hills Demons v Wollondilly Knights Women's Division Two
1:20 PM Pennant Hills Demons v Camden Cats Women's Division One
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
3:00 PM Pennant Hills Demons v North Shore Bombers Red (clash) Men's Division Three
Mona Park
10:00 AM Holroyd Parramatta Goannas v Manly Warringah Wolves Women's Division One
11:40 AM Holroyd Parramatta Goannas v North Shore Bombers Women's Division Three
Monarch Oval
10:40 AM Campbelltown Blues v Sydney University Men's Division Three
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v Manly Warringah Wolves Women's Division Three
10:40 AM St George Dragons v Manly Warringah Wolves Men's Division Two
12:20 PM St George Dragons v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
2:20 PM St George Dragons v Manly Warringah Wolves Premier Division
4:40 PM St George Dragons v East Coast Eagles Under 19s Division One
Pioneers Park
12:30 PM Randwick City Saints v UNSW-ES Bulldogs Men's Division Three
2:15 PM Randwick City Saints v Sydney University Men's Division One
Sydney Uni No 1 Oval
10:00 AM Sydney University v Pennant Hills Demons Men's Division Two
11:40 AM Sydney University v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
1:40 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Premier Division
4:00 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
5:50 PM Sydney University v Penrith Rams Under 19s Division Two
Village Green
8:30 AM UNSW-ES Bulldogs v Southern Power Under 19s Division Two
10:10 AM UNSW-ES Bulldogs v South West Sydney Magpies Women's Division Two
Waratah Oval
11:40 AM Southern Power v North Shore Bombers Men's Division Three
1:30 PM Southern Power v UNSW-ES Bulldogs Women's Premier Division
Bye
East Coast Eagles Men's Division Two
South West Sydney Magpies Platinum Division
South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
South West Blues Under 19s Division Two
Southern Power Women's Division Three
Bookmarks