Saturday 22nd May
Bensons Lane
12:00 PM Nor-West Jets v Pennant Hills Demons Men's Division Three
2:00 PM Nor-West Jets v Newtown Breakaways Men's Division Two
Blacktown ISP Oval 2
10:25 AM Western Magic v East Coast Eagles Women's Division Four
11:55 AM Western Magic v Pennant Hills Demons (clash kit) Women's Division One
1:35 PM Western Magic v Campbelltown Blues (clash kit) Men's Division Three
3:15 PM Western Magic v Pennant Hills Demons (clash kit) Men's Division One
Catherine Park
9:00 AM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Women's Division One
10:40 AM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Under 19 Division One
12:30 PM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
2:30 PM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Premier Division
Fairfax Reserve
8:30 AM Camden Cats v Inner West Magpies Men's Division Three
10:10 AM Camden Cats v Macquarie University Women's Division Three
Gipps Rd Oval
12:00 PM Parramatta Goannas vSouthern Power Women's Division Three
Gore Hill Oval
9:00 AM North Shore Bombers v Sydney University Women's Division Four
10:40 AM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash kit) Women's Division Three
12:20 PM North Shore Bombers v UNSW-ES Bulldogs Women's Division Two
2:00 PM North Shore Bombers v UNSW-ES Bulldogs Men's Division One
3:50 PM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash kit) Men's Division Two
5:30 PM North Shore Bombers v Sydney University Men's Division Three
Greygums Oval
10:15 AM Penrith Rams v Randwick City Saints Women's Division One
12:00 PM Penrith Rams v Randwick City Saints Platinum Division Reserves
2:00 PM Penrith Rams v Randwick City Saints Platinum Division
Hannaford Oval
2:00 PM Wollondilly Knights v Sydney University Men's Division Two
3:45 PM Wollondilly Knights v Pennant Hills Demons Women's Division Four
Kanebridge Oval
9:00 AM East Coast Eagles v North Shore Bombers Red Men's Division Two
10:40 AM East Coast Eagles v North Shore Bombers Under 19 Division One
12:30 PM East Coast Eagles v North Shore Bombers Premier Division Reserves
2:10 PM East Coast Eagles v North Shore Bombers Women's Division One
3:50 PM East Coast Eagles v North Shore Bombers Women's Premier Division
5:30 PM East Coast Eagles v North Shore Bombers Premier Division
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v Manly Warringah Wolves Women's Premier Division
3:20 PM Macquarie University v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
5:30 PM Macquarie University v South West Sydney Magpies Platinum Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
8:30 AM Sydney University v South West Blues Under 19 Division Two
10:15 AM Newtown Breakaways v Parramatta Goannas Women's Division One
12:00 PM Balmain Tigers v Campbelltown Blues (clash kit) Platinum Division Reserves
2:00 PM Balmain Tigers v Campbelltown Blues (clash kit) Platinum Division
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v UTS AFC Women's Division Three
10:40 AM St George Dragons v UTS AFC Women's Division One
12:20 PM St George Dragons v UTS AFC Premier Division Reserves
2:20 PM St George Dragons v UTS AFC Premier Division
4:40 PM St George Dragons v UTS AFC Under 19 Division One
Olds Park No 2
2:45 PM St George Dragons v UTS AFC Men's Division Two
Picken Oval
9:00 AM Inner West Magpies v UNSW-ES Bulldogs Under 19 Division One
11:00 AM Inner West Magpies v UNSW-ES Bulldogs Premier Division Reserves
1:00 PM Inner West Magpies v UNSW-ES Bulldogs Women's Premier Division
2:30 PM Inner West Magpies v UNSW-ES Bulldogs Premier Division
Rosedale Park
9:00 AM South West Sydney Magpies v Sydney University Women's Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
9:30 AM Sydney University v UTS AFC Men's Division One
11:20 AM Sydney University v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
1:50 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Premier Division
4:20 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Women's Premier Division
6:00 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Under 19 Division One
Waratah Oval
8:30 AM Southern Power v UNSW-ES Bulldogs Men's Division Three
10:10 AM Southern Power v Inner West Magpies Women's Division Two
11:50 AM Southern Power v UTS AFC Women's Premier Division
1:40 PM Southern Power v Parramatta Goannas Platinum Division
3:40 PM Southern Power v Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
5:40 PM Southern Power v North Shore Bombers Under 19 Division Two
Weldon Oval
8:30 AM Manly Warringah Wolves v Newtown Breakaways Men's Division Three
10:30 AM Manly Warringah Wolves v Campbelltown Blues Women's Division Two
BYE
Newtown Breakaways Women's Division Three
Sydney University Gold Men's Division Three
South West Sydney Magpies Women's Division Four
Parramatta Goannas Under 19 Division Two
Bookmarks