This week's fixtures below.
FIXTURES 25th ? 27th APRIL 2014
Friday 25th April
Picken Oval
13:00 Western Suburbs Magpies v Pennant Hills Demons Premier Division
Saturday 26th April
Bensons Lane
14:00 Nor-West Jets v Randwick City Saints Division Three
12:00 Nor-West Jets v Penrith Rams Division Five
Blacktown ISP
14:45 Sydney University v Campbelltown Blues Premier Division
9:30 Sydney University v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
Gore Hill Oval
16:45 North Shore Bombers v Sydney Hills Eagles Under 19s Division One
14:30 North Shore Bombers v Sydney Hills Eagles Premier Division
12:30 North Shore Bombers v Sydney Hills Eagles Division Two
10:30 North Shore Bombers v Campbelltown Blues Division Four
8:30 North Shore Bombers v Blacktown Magic Division Five
Gwawley Oval
14:30 Southern Power v UTS Bats Division One
12:30 Southern Power v Gosford Wildcats Division Three
10:30 Southern Power v Gosford Wildcats Women's Division Two
8:30 Southern Power v Macarthur Giants Under 19s Division Two
Mahoney Park
10:00 Balmain Dockers Women's Football Club v Sydney University Bombers Women's Division One
North Dalton Park
16:00 Illawarra Lions v Holroyd Parramatta Goannas Division One
14:00 Wollongong Saints v Auburn Giants Women's Division Two
Picken Oval
14:00 Western Suburbs Magpies v Blacktown Magic Division Two
12:00 Western Suburbs Magpies v Sydney University Division Three
10:00 Western Suburbs Magpies v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
14:00 Sydney University v Camden Cats Division Two
12:00 Sydney University v Camden Cats Division Five
Trumper Park
14:00 UTS Bats v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
12:00 UTS Bats v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
10:00 UTS Shamrocks v Penrith Ramettes Women's Division Two
University Oval - Northern (Mac Uni)
16:30 Macquarie University v Western Wolves Women's Division One
14:30 Macquarie University v Penrith Rams Division One
12:30 Macquarie University v Penrith Rams Division Three
10:30 Macquarie University v Penrith Rams Under 19s Division Two
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v St George Dragons Premier Division
12:00 UNSW/ES Bulldogs v St George Dragons Division One
10:00 UNSW/ES Bulldogs v St George Dragons Under 19s Division One
Weldon Oval
16:45 Manly Warringah Giants v Randwick City Angels Women's Division Two
14:30 Manly Warringah Giants v UTS Bats Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v UTS Bats Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v Sydney University Division Four
Sunday 27th April
Bargo Sportsground
10:00 Wollondilly Knights v Randwick City Saints Division Four
Henson Park
14:00 Balmain v Pennant Hills Demons Division One
12:00 Balmain v Pennant Hills Demons Division Three
Rosedale Park
14:00 Moorebank Magpies v UNSW/ES Bulldogs Division Two
12:00 Moorebank Magpies v UNSW/ES Bulldogs Division Four
10:00 Moorebank Magpies v UNSW/ES Bulldogs Division Five
Village Green
12:00 UNSW/ES Stingrays v Newtown Breakaways Women's Division One
10:00 UNSW/ES Stingrays v Moorebank Magpies Women's Division Two
Bye
Manly Warringah Giants Under 19s Division One
Moorebank Magpies Under 19s Division Two
Of course these are subject to change if the weather gets nasty etc. If you become aware of any fixture changes or any other information that may be of interest relating to this weekend's matches, please post here.
Bookmarks