With some wet weather around this week, sadly it's probable that some fixture changes will happen in the next few days. If you become aware of any, please post it here.
The fixtures as they currently stand are:
Saturday 14th June
Bruce Purser Reserve
16:45 Sydney Hills Eagles v UTS Bats Division Two
14:30 Sydney Hills Eagles v UTS Bats Premier Division
Gipps Rd Oval
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Division One
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Under 19s Division Two
10:30 Holroyd Parramatta Goannas v UNSW/ES Bulldogs Division Four
Gore Hill Oval
17:15 North Shore Bombers v Sydney University Under 19s Division One
15:00 North Shore Bombers v Sydney University Premier Division
13:00 North Shore Bombers v Sydney University Division Two
11:00 North Shore Bombers v Sydney University Division Four
9:00 North Shore Bombers v Penrith Rams Division Five
Greygums Oval
14:00 Penrith Rams v UTS Bats Division One
12:00 Penrith Rams v Sydney University Division Three
10:00 Penrith Ramettes v Moorebank Magpies Women's Division Two
Harrington Park
14:00 Camden Cats v Manly Warringah Giants Division Two
12:00 Camden Cats v Sydney University Division Five
Mike Kenny Oval
14:30 Pennant Hills Demons v Campbelltown Blues (White Guernsey) Premier Division
12:30 Pennant Hills Demons v Illawarra Lions Division One
10:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
8:30 Pennant Hills Demons v Nor-West Jets Division Three
Mona Park
12:00 Auburn Giants v Gosford Wildcats Women's Division Two
Olds Park
14:00 St George Dragons (Red Guernsey) v UNSW/ES Bulldogs Premier Division
12:00 St George Dragons (Red Guernsey) v UNSW/ES Bulldogs Division One
10:00 St George Dragons (Red Guernsey) v UNSW/ES Bulldogs Under 19s Division One
Picken Oval
14:00 Western Suburbs Magpies v Manly Warringah Giants Premier Division
12:00 Western Suburbs Magpies v Southern Power Under 19s Division Two
10:00 Western Wolves v Newtown Breakaways Women's Division One
Pioneers Park
14:00 Randwick City Saints v Macquarie University (Kookas Guernsey) Division Three
12:00 Randwick City Saints v Campbelltown Blues Division Four
10:00 Randwick City Angels v Wollongong Saints Women's Division Two
Rosedale Park
15:00 Moorebank Magpies v Blacktown Magic Division Two
13:00 Moorebank Magpies v Blacktown Magic Division Five
11:00 Moorebank Magpies v Wollondilly Knights Division Four
9:00 Moorebank Magpies v Macarthur Giants Under 19s Division Two
Trumper Park
14:00 UTS Bats v Manly Warringah Giants Division Four
12:00 UTS Shamrocks v Manly Warringah Giants Women's Division Two
10:00 UTS Bats v Nor-West Jets Division Five
Village Green
14:00 UNSW/ES Stingrays v Sydney University Bombers Women's Division One
12:00 UNSW/ES Stingrays v Southern Power Women's Division Two
10:00 UNSW/ES Bulldogs v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Sunday 15th June
Henson Park
14:00 Balmain Tigers v Southern Power Division One
12:00 Balmain Tigers v Southern Power Division Three
10:00 Balmain Dockers v Macquarie University Women's Division One
Picken Oval
14:00 Western Suburbs Magpies v UNSW/ES Bulldogs (White Guernsey) Division Two
12:00 Western Suburbs Magpies (White Guernsey) v Gosford Wildcats Division Three
Bye
Sydney Hills Eagles & Penrith Rams Under 19s
Bookmarks