The season rolls on, and we're into July. Better not forget to put this up 2 weeks in a row.....
FIXTURES 5th ? 6th JULY
Saturday 5th July
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
Bensons Lane
14:00 Nor-West Jets v Macquarie University Division Three
Blacktown ISP No.1
10:00 UTS Shamrocks v Southern Power Women's Division Two
12:30 AFL Sydney Women v AFL Canberra Women Rep Fixture
Blacktown ISP No.2
12:00 Blacktown Magic v North Shore Bombers Division Two
10:00 Blacktown Magic v North Shore Bombers Division Five
Ern Holmes Oval
14:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Giants Premier Division
12:30 Pennant Hills Demons v Balmain Tigers (Yellow Guernsey) Division One
10:30 Pennant Hills Demons (Red Guernsey) v Balmain Tigers Division Three
8:30 Pennant Hills Demons v Sydney Hills Eagles Under 19s Division One
Gipps Rd Oval
14:00 Holroyd Parramatta Goannas v Southern Power Division One
12:00 Holroyd Parramatta Goannas v Nor-West Jets Division Five
10:00 Holroyd Parramatta Goannas v Macarthur Giants Under 19s Division Two
Greygums Oval
14:00 Penrith Rams v Randwick City Saints Division Three
12:00 Penrith Ramettes v Auburn Giants Women's Division Two
Monarch Oval
14:00 Campbelltown Blues v UTS Bats (White Guernsey) Premier Division
12:00 Campbelltown Blues v UNSW/ES Bulldogs (White Guernsey) Division Four
Olds Park
14:00 St George Dragons v North Shore Bombers Premier Division
12:00 St George Dragons v Penrith Rams Division One
10:00 St George Dragons v Sydney University Under 19s Division One
Picken Oval
14:30 Western Suburbs Magpies v Sydney Hills Eagles Premier Division
12:30 Western Suburbs Magpies v Sydney Hills Eagles Division Two
10:30 Western Suburbs Magpies v Southern Power Division Three
8:30 Western Suburbs Magpies v Penrith Rams Under 19s Division Two
Pioneers Park
14:00 Randwick City Angels v Gosford Wildcats Women's Division Two
Rosedale Park
15:20 Moorebank Magpies v Manly Warringah Giants Division Two
13:00 Moorebank Magpies v Randwick City Saints Division Four
11:00 Moorebank Magpies v Macquarie University Under 19s Division Two
9:00 Moorebank Magpies v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
St Pauls
14:00 Sydney University v Gosford Wildcats Division Three
12:00 Sydney University v Manly Warringah Giants Division Four
10:00 Sydney University v Penrith Rams Division Five
Trumper Park
14:30 UTS Bats v Camden Cats Division Two
12:30 UTS Bats v Camden Cats Division Five
10:30 UTS Bats v North Shore Bombers (Red Guernsey) Division Four
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Premier Division
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Division Two
10:00 UNSW/ES Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division One
Sunday 6th July
North Dalton Park
14:45 Wollongong Saints v Manly Warringah Giants Women's Division Two
9:30 Illawarra Lions v UTS Bats Division One
Village Green
14:00 UNSW/ES Bulldogs v Macquarie University Division One
12:00 UNSW/ES Bulldogs v Moorebank Magpies Division Five
Bye
Manly Warringah Giants & Southern Power Under 19s
Bookmarks