Fingers crossed we don't get the same fixturing carnage we had last week. Here's this week's matches:
FIXTURES 2nd � 3rd MAY 2015
Saturday 2nd May
Adcock Park
14:10 Gosford Wildcats v UNSW/ES Bulldogs Division Three
12.00 Gosford Wildcats v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Blacktown Magic Division Four
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Western Suburbs Magpies Division Three
BISP No. 2
14:00 Blacktown Magic (Red Jumper) v Moorebank Magpies Division Two
Gipps Rd Oval
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Division One
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Division Four
10:30 Holroyd Parramatta Goannas v Nor-West Jets Division Five
8:30 Holroyd Parramatta Goannas v Pennant Hills Demons Under 19s Division Two
Greygums Oval
14.10 Penrith Rams v Western Suburbs Magpies Division Two
12:00 Penrith Rams v UNSW/ES Bulldogs Division Five
10:00 Penrith Ramettes v Auburn Giants Women's Women's Division Two
Harrington Park
12:00 Camden Cats v Balmain Tigers Division Five
Henson Park
14:10 Balmain Tigers v Southern Power Division One
12:00 Balmain Tigers v Southern Power Under 19s Division Two
Mahoney Park
14:00 Newtown Breakaways v Southern Power Women's Division One
12:00 Sydney University v Moorebank Magpies Division Four
10:00 Newtown Breakaways v UTS Shamrocks Women's Division Two
Mike Kenny Oval - Top
18:30 Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Premier Division - MOTW
16:30 Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Division One
14:30 Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Division Three
Mike Kenny Oval - Bottom
16:30 Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Under 19s Division One
14:30 Pennant Hills Demons v Randwick City Saints Division Five
Monarch Oval
12:00 Campbelltown Blues v Western Suburbs Magpies (White Jumper) Under 19s Division Two
10:00 Campbelltown Blues v Southern Power Division Four
North Dalton Park
14:10 Wollongong Saints v Sydney University Bombers Women's Division One
12:00 South Coast Thunder v Sydney University Under 19s Division One
Olds Park
14:10 St George Dragons v UNSW/ES Bulldogs Premier Division
12:00 St George Dragons v UNSW/ES Bulldogs Division One
10:00 St George Dragons v UNSW/ES Bulldogs Under 19s Division One
Pioneers Park
14:10 Randwick City Saints v Camden Cats Division Two
12:00 Randwick City Saints v Camden Cats Division Four
Trumper Park
10:00 UTS Bats v Moorebank Magpies (Alternate Jumper) Division Five
University Oval
14:00 Macquarie University v Western Wolves Women's Division One
Waverley Oval
14:10 UTS Bats v Sydney University Premier Division
12:00 UTS Bats v Sydney University Division One
10:00 UTS Bats v Sydney University Division Three
Weldon Oval
17:10 Manly Warringah Giants v North Shore Bombers Under 19s Division One
14:30 Manly Warringah Giants v North Shore Bombers Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v North Shore Bombers Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v North Shore Bombers Division Four
8:30 Manly Warringah Giants v Moorebank Magpies Women's Division Two
Sunday 3rd May
Greygums Oval
12:00 Penrith Rams v Balmain Tigers Division Three
10:00 Penrith Rams v Moorebank Magpies Under 19s Division Two
Bye
Western Suburbs Magpies Premier Division
Sydney University Division Five
UNSW/ES Stingrays Women�s Division One
Blacktown Magic Women�s Division Two
Bookmarks