Fingers crossed the weather behaves itself this week. If it does, these are the week's fixtures:
Saturday 27th June
Bargo Sportsground
10:00 Wollondilly Knights v North Shore Bombers Division Four
Gore Hill Oval
14:30 North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (Blue Jumper) Premier Division
12:30 North Shore Bombers v Penrith Rams Division Two
10:30 North Shore Bombers v East Coast Eagles Under 19s Division One
Greygums Oval
14:10 Penrith Rams v Pennant Hills Demons Division Three
12:00 Penrith Rams v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
10:00 Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Gwawley Oval
14:30 Southern Power v East Coast Eagles (Alternate Jumper) Division One
12:30 Southern Power v Blacktown Magic Division Four
10:30 Southern Power v Newtown Breakaways Women's Division One
8:30 Southern Power v Pennant Hills Demons Under 19s Division Two
Harrington Park
12:00 Camden Cats v Nor-West Jets Division Five
Mahoney Park
10:00 Sydney University v Camden Cats Division Four
Mike Kenny Oval - Top
9:30 Pennant Hills Demons v South Coast Thunder Under 19s Division One
Mona Park
10:00 Auburn Giants Women's v Newtown Breakaways Women's Division Two
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v St George Dragons Premier Division
12:00 Western Suburbs Magpies v Camden Cats Division Two
Pioneers Park
14:10 Randwick City Saints v Blacktown Magic Division Two
12:00 Randwick City Saints v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
University Oval
16:10 Macquarie University v St George Dragons (Red Jumper) Division One
14:00 Macquarie University v Campbelltown Blues Division Four
12:00 Macquarie University v Wollongong Saints Women's Division One
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Premier Division
12:30 UNSW/ES Stingrays v Sydney University Bombers Women's Division One
10:30 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Division One
8:30 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Division Three
Waverley Oval
14:30 UTS Bats v Holroyd Parramatta Goannas Division One
12:00 UTS Bats v East Coast Eagles Division Three
10:30 UTS Shamrocks v Blacktown Magic Women's Division Two
8:30 UTS Bats v Randwick City Saints Division Five
Weldon Oval
17:10 Manly Warringah Giants v Gosford Wildcats Women's Division Two
14:30 Manly Warringah Giants v East Coast Eagles Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v Moorebank Magpies Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v Moorebank Magpies Division Four
8:30 Manly Warringah Giants v Sydney University Under 19s Division One
Sunday 28th June
Henson Park
14:30 Balmain Tigers v Pennant Hills Demons (Red Jumper) Division One
12:30 Balmain Tigers v Pennant Hills Demons Division Five
10:30 Balmain Tigers (Yellow Jumper) v Gosford Wildcats Division Three
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v Nor-West Jets Division Three
12:00 Western Suburbs Magpies v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v Sydney University Division Five
12:30 UNSW/ES Stingrays v Moorebank Magpies Women's Division Two
10:30 UNSW/ES Bulldogs v St George Dragons Under 19s Division One
Bye
UTS Bats Premier Division
Western Wolves Women�s Division One
Penrith Ramettes Women�s Division Two
Moorebank Magpies Under 19 Division Two
Bookmarks