Saturday 4th July
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Balmain Tigers Division Three
12:00 Nor-West Jets v Balmain Tigers Division Five
BISP No.2
10:00 Blacktown Magic v Auburn Giants Women's Women's Division Two
Gipps Rd Oval
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v Sydney University Division One
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Sydney University Division Four
10:30 Holroyd Parramatta Goannas v Sydney University Division Five
8:30 Holroyd Parramatta Goannas v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
Gore Hill Oval
16:45 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Premier Division
14:30 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Division Two
12:30 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
10:30 North Shore Bombers v Manly Warringah Giants Division Four
Greygums Oval
13:00 Penrith Rams v Gosford Wildcats Division Three
11:00 Penrith Ramettes v Gosford Wildcats Women's Division Two
Harrington Park
14:30 Camden Cats v Randwick City Saints Division Two
12:30 Camden Cats v Campbelltown Blues Division Four
10:30 Camden Cats v Penrith Rams Division Five
Kanebridge Oval
16:45 East Coast Eagles v Pennant Hills Demons Division One
14:10 East Coast Eagles v Pennant Hills Demons Premier Division
12:00 East Coast Eagles v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
10:00 East Coast Eagles v Pennant Hills Demons Division Three
North Dalton Park
12:00 Wollongong Saints v Southern Power Women's Division One
10:00 South Coast Thunder v UNSW/ES Bulldogs Under 19s Division One
Olds Park
12:00 St George Dragons v Southern Power Division One
10:00 St George Dragons v Sydney University Under 19s Division One
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v Sydney University Premier Division
12:00 Western Suburbs Magpies v Sydney University Division Three
10:00 Western Wolves v Sydney University Bombers Women's Division One
Pioneers Park
10:00 Randwick City Saints v Pennant Hills Demons Division Five
Rosedale Park
15:00 Moorebank Magpies v Blacktown Magic (Red Jumper) Division Two
13:00 Moorebank Magpies v Southern Power Division Four
11:00 Moorebank Magpies v Southern Power Under 19s Division Two
9:00 Moorebank Magpies v Manly Warringah Giants Women's Division Two
University Oval
16:10 Macquarie University v Balmain Tigers Division One
14:00 Macquarie University v Blacktown Magic Division Four
12:00 Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Division One
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v UTS Bats Premier Division
12:30 UNSW/ES Bulldogs v UTS Bats Division One
10:30 UNSW/ES Bulldogs v UTS Bats Division Three
8:30 UNSW/ES Bulldogs v UTS Bats Division Five
Sunday 5th July
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Randwick City Saints Division Four
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v Penrith Rams Division Two
12:00 Western Suburbs Magpies v Penrith Rams Under 19s Division Two
Village Green
10:00 UNSW/ES Stingrays v UTS Shamrocks Women's Division Two
Bye
St George Dragons Premier Division
UNSW/ES Stingrays Women�s Division One
Newtown Breakaways Women�s Division Two
Pennant Hills Demons Under 19 Division Two
Bookmarks