FIXTURES 25th � 26th JULY 2015
Saturday 25th July
Adcock Park
14:10 Gosford Wildcats v East Coast Eagles Division Three
12:00 Gosford Wildcats v Auburn Giants Women's Women's Division Two
Gipps Rd Oval
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v St George Dragons Division One
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Blacktown Magic Division Four
10:30 Holroyd Parramatta Goannas v Randwick City Saints Division Five
8:30 Holroyd Parramatta Goannas v Moorebank Magpies Under 19s Division Two
Gore Hill Oval
12:00 North Shore Bombers v Sydney University Under 19s Division One
Greygums Oval
14:30 Penrith Rams v North Shore Bombers Division Two
12:30 Penrith Ramettes v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
10:30 Penrith Rams v Pennant Hills Demons Under 19s Division Two
8:30 Penrith Rams v Camden Cats Division Five
Gwawley Oval
14:30 Southern Power v Balmain Tigers Division One
12:30 Southern Power v North Shore Bombers Division Four
Harrington Park
14:30 Camden Cats v Moorebank Magpies Division Two
12:30 Camden Cats v Randwick City Saints Division Four
Mahoney Park
12:00 Sydney University v Balmain Tigers Division Three
10:00 Sydney University v Balmain Tigers Division Five
Mike Kenny Oval - Top
14:30 Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs Premier Division
12:30 Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs Division One
10:30 Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs Division Three
Mike Kenny Oval - Bottom
14:30 Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs Division Five
12:30 Pennant Hills Demons v UNSW/ES Bulldogs Under 19s Division One
Monarch Oval
14:00 Campbelltown Blues v Sydney University Division Four
North Dalton Park
16:10 South Coast Thunder St George Dragons (White Jumper) Under 19s Division One
10:00 Wollongong Saints v Newtown Breakaways Women's Division One
Picken Oval
14:10 Western Wolves v UNSW/ES Stingrays Women's Division One
12:00 Western Suburbs Magpies v Penrith Rams Division Three
10:00 Western Suburbs Magpies v Campbelltown Blues (White Jumper) Under 19s Division Two
Trumper Park
14:10 UTS Bats v East Coast Eagles Premier Division
12:00 UTS Bats v East Coast Eagles Division One
10:00 UTS Shamrocks v Newtown Breakaways Women's Division Two
University Oval
15:10 Macquarie University v Sydney University Division One
13:00 Macquarie University v Sydney University Bombers Women's Division One
University Oval - Northern
13:00 Macquarie University v Moorebank Magpies Division Four
Waverley Oval
14:10 UTS Bats v Nor-West Jets Division Three
12:00 UTS Bats v Nor-West Jets Division Five
Weldon Oval
17:10 Manly Warringah Giants v Wollondilly Knights Division Four
14:30 Manly Warringah Giants v St George Dragons Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v Blacktown Magic Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v Blacktown Magic Women's Division Two
8:30 Manly Warringah Giants v East Coast Eagles Under 19s Division One
Sunday 26th July
Picken Oval
14:10 Western Suburbs Magpies v North Shore Bombers (Red Jumper) Premier Division
12:00 Western Suburbs Magpies v Randwick City Saints Division Two
Bye
Sydney University Premier Division
Southern Power Women�s Division One
Moorebank Magpies Women�s Division Two
Southern Power Under 19 Division Two
Bookmarks