Saturday 15th August
Adcock Park
14:10 Gosford Wildcats v Balmain Tigers (Yellow jumper) Division Three
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Sydney University Division Three
12:00 Nor-West Jets v Sydney University Division Five
BISP No.2
14:10 Blacktown Magic v North Shore Bombers (Red Jumper) Division Two
12:00 Blacktown Magic v Campbelltown Blues (White Jumper) Division Four
10:00 Blacktown Magic v UTS Shamrocks Women's Division Two
Gwawley Oval
14:30 Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Division One
12:30 Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Division Four
10:30 Southern Power (Black Jumper) v Wollongong Saints Women's Division One
8:30 Southern Power v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
Harrington Park
14:30 Camden Cats v Western Suburbs Magpies Division Two
12:30 Camden Cats v Macquarie University Division Four
Kanebridge Oval
17:00 East Coast Eagles v Sydney University Under 19s Division One
14:10 East Coast Eagles v Sydney University Premier Division
12:00 East Coast Eagles v Sydney University Division One
10:00 East Coast Eagles v Penrith Rams Division Three
Mahoney Park
12:00 Newtown Breakaways v Sydney University Bombers Women's Division One
10:00 Balmain Tigers v Penrith Rams Division Five
Mike Kenny Oval - Top
14:30 Pennant Hills Demons v UTS Bats (White Jumper) Premier Division
12:30 Pennant Hills Demons (Red Jumper) v UTS Bats Division One
10:30 Pennant Hills Demons v UTS Bats (White Jumper) Division Three
Mike Kenny Oval - Bottom
14:30 Pennant Hills Demons v Camden Cats Division Five
12:30 Pennant Hills Demons v North Shore Bombers Under 19s Division One
Olds Park
14:10 St George Dragons v North Shore Bombers Premier Division
12:00 St George Dragons v Balmain Tigers Division One
10:00 St George Dragons v UNSW/ES Bulldogs Under 19s Division One
Picken Oval
14:10 Western Wolves v Macquarie University Women's Division One
12:00 Western Suburbs Magpies v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
Pioneers Park
14:00 Randwick City Saints v UTS Bats Division Five
Rosedale Park
17:00 Moorebank Magpies (Alternate Jumper) v North Shore Bombers Division Four
15:00 Moorebank Magpies v Penrith Rams Division Two
13:00 Moorebank Magpies v Penrith Rams Under 19s Division Two
11:00 Moorebank Magpies v Penrith Ramettes Women's Division Two
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v Western Suburbs Magpies Premier Division
12:30 UNSW/ES Bulldogs v Western Suburbs Magpies Division Three
10:30 UNSW/ES Bulldogs v Macquarie University Division One
8:30 UNSW/ES Bulldogs v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Weldon Oval
14:30 Manly Warringah Giants v South Coast Thunder Under 19s Division One
12:30 Manly Warringah Giants v Randwick City Saints Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v Randwick City Saints Division Four
8:30 Manly Warringah Giants v Auburn Giants Women's Women's Division Two
Sunday 15th August
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Sydney University Division Four
Village Green
9:30 UNSW/ES Stingrays v Newtown Breakaways Women's Division Two
Bye
Manly Warringah Giants Premier Division
UNSW/ES Stingrays Women�s Division One
Gosford Wildcats Women�s Division Two
Pennant Hills Demons Under 19 Division Two
Bookmarks