FIXTURES 29th June � 3rd July 2016
Wednesday 29th June (Wet weather make-up game)
Sydney University Oval 1
19:30 Sydney University v Balmain Tigers Division Five
Friday 1st July
Hannaford Oval
20:00 Wollondilly Knights v Balmain Tigers Division Three
Saturday 2nd July
Bensons Lane
12:00 Nor-West Jets v Penrith Rams Division Five
14:10 Nor-West Jets v Campbelltown Blues Division Three
BISP Oval 2
10:00 Western Magic v South West Sydney Magpies (Clash) Women's Division One
12:00 Western Magic v North Shore Bombers (Clash) Division Four
14:00 Western Magic v UTS Bats (Clash) Division One
Gwawley Oval
12:30 Southern Power v Manly Warringah Giants Division Four
14:30 Southern Power v Balmain Tigers Division One
Harrington Oval
11:00 Camden Cats v Sydney University Division Five
13:00 Camden Cats v Sydney University Division Four
15:00 Camden Cats v UTS Bats Division Two
Henson Park
09:30 Sydney University v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
15:00 Sydney University v Manly Warringah Giants Premier Division
17:30 Sydney University v Manly Warringah Giants Division Two
19:30 Sydney University v Macquarie University Division One
Kanebridge Oval
10:00 East Coast Eagles v Penrith Rams Division Three 2016
12:00 East Coast Eagles v St George Dragons Under 19s Division One
14:00 East Coast Eagles v St George Dragons Premier Division
16:45 East Coast Eagles v St George Dragons Division One
Kelso Oval
10:00 UNSW Eastern Suburbs v North Shore Bombers Division Two
12:00 UNSW Eastern Suburbs v North Shore Bombers Under 19s Division One
14:00 UNSW Eastern Suburbs v North Shore Bombers Premier Division
Mahoney Park
12:00 Newtown Breakaways v Sydney University Bombers Women's Premier Division
Mike Kenny Oval (Top)
10:00 Pennant Hills Demons v Holroyd Parramatta Goannas Division Three
12:00 Pennant Hills Demons v Holroyd Parramatta Goannas Division One
14:30 Pennant Hills Demons v Western Suburbs Magpies Premier Division
Mike Kenny Oval (Bottom)
11:30 Pennant Hills Demons v UTS Bats (Clash) Division Five
14:30 Pennant Hills Demons v Wollondilly Knights Women's Division One
Monarch Oval
12:00 Campbelltown Blues v Manly Warringah Giants Women's Division One
14:00 Campbelltown Blues v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
North Dalton Park
12:00 South Coast Thunder v Camden Cats Under 19s Division One
14:00 Wollongong Saints v Penrith Ramettes Women's Division One
Picken Oval
12:30 Power Wolves v Auburn Giants Women's Premier Division
Pioneers Park
11:40 Randwick City Saints v Macquarie University Division Four
14:10 Randwick City Saints v Penrith Rams Division Two
Rosedale Park
11:00 South West Sydney Magpies v Balmain Tigers (Clash) Division Five
13:00 South West Sydney Magpies v St George Dragons Division Four
15:10 South West Sydney Magpies v Western Suburbs Magpies (Clash) Division Two
Sunday 3rd July
Village Green
8:30 UNSW Eastern Suburbs Stingrays v UTS Shamrocks Women's Division One
10:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v UTS Bats Division Four
12:30 UNSW Eastern Suburbs Stingrays v Macquarie University Women's Premier Division
14:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Macquarie University Division Five
Bookmarks