FIXTURES 6th May - 7th May
Saturday 6th May
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Penrith Rams Division Three
Fairfax Reserve
10.30 Camden Cats v North Shore Bombers Division Five
Gipps Rd Oval
9:00 Wests Goannas v St George Dragons Under 19s Division Two
11:00 Holroyd Parramatta Goannas v Campbelltown Blues Division Five
13:00 Holroyd Parramatta Goannas v Camden Cats Division Three
15:00 Holroyd Parramatta Goannas v Camden Cats Division One
Gwawley Oval
11:00 Southern Power v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
13:00 Southern Power v East Coast Eagles Division Four
15:00 Southern Power v Western Magic Division One
Henson Park
8:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Western Suburbs Magpies Division Five
10:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Western Suburbs Magpies Division Two
12:30 UNSW/ES Stingrays v Western Wolves Women's Premier Division
14:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Western Suburbs Magpies Premier Division
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
9:00 Newtown Breakaways v Camden Cats Women's Division One
13:00 Balmain Tigers v Macquarie University Division Three
15:00 Balmain Tigers v Macquarie University Division One
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
10:30 Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Under 19s Division One
12:30 Pennant Hills Demons v St George Dragons Division One
14:30 Pennant Hills Demons v St George Dragons Premier Division
Mike Kenny Oval (Field 2)
10:30 Pennant Hills Demons v South West Sydney Magpies Women's Division One
12:30 Pennant Hills Demons v South West Sydney Magpies Division Four
14:30 Pennant Hills Demons v South West Sydney Magpies Division Two
Mortgage Choice Oval
9:00 North Shore Bombers v Campbelltown Blues (Clash) Division Three
11:00 North Shore Bombers v East Coast Eagles Division Two
13:00 North Shore Bombers v East Coast Eagles Premier Division
15:45 North Shore Bombers v Sydney University Under 19s Division One
17:35 North Shore Bombers v South West Cats (Clash) Under 19s Division Two
North Dalton Park
14:00 Wollongong Saints v Campbelltown Blues Women's Division One
Pioneers Park
11:40 Randwick City Saints v Penrith Rams Division Five
14:10 Randwick City Saints v Penrith Rams Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
12:00 Sydney University Bombers v North Shore Bombers Women's Division One
14:00 Sydney University Bombers v Auburn-Penrith Giants Women's Premier Division
Trumper Park
8:30 UTS Bats v Sydney University Division Four
10:30 UTS Shamrocks v Southern Power Women's Premier Division
12:15 UTS Bats v Sydney University Division One
14:15 UTS Bats v Sydney University Premier Division
University Oval (Macquarie University)
15:00 Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Waverley Oval
9:00 UTS Bats v Sydney University Division Five
11:00 UTS Bats v Sydney University Division Two
Weldon Oval
9:00 Manly Warringah Wolves v East Coast Eagles Women's Division One
11:00 Manly Warringah Wolves v St George Dragons Division Four
13:00 Manly Warringah Wolves v Wollondilly Knights Division Two
15:00 Manly Warringah Wolves v Western Magic Under 19s Division One
Sunday 7th May
Henson Park
10:00 UNSW/ES Bulldogs v St George Dragons Under 19s Division One
12:00 UNSW/ES Stingrays v Western Magic Women's Division One
14:00 UNSW/ES Bulldogs v Western Magic Division Four
Hannaford Oval
13:00 Wollondilly Knights v Nor-West Jets Division Five
15:00 Wollondilly Knights v Auburn-Penrith Giants Women's Division One
Bye
Manly Warringah Wolves Premier Division
Penrith Rams Under 19s Division Two
Macquarie University Division Five
Bookmarks