Saturday 3rd June
Bensons Lane
12:00 Nor-West Jets v Penrith Rams Division Five
14:10 Nor-West Jets v North Shore Bombers Division Three
Blacktown ISP No 2
9:00 Western Magic v South West Sydney Magpies (Clash) Division Four
11:00 Western Magic v Newtown Breakaways Women's Division One
15:00 Western Magic v Sydney University Division One
Fairfax Reserve
9:00 South West Cats v Wests Goannas Under 19s Division Two
11:00 Camden Cats v Penrith Rams Division Three
13:00 Camden Cats v UTS Bats Division Five
15:10 Camden Cats v UTS Bats Division One
17:10 Camden Cats v Manly Warringah Wolves Women's Division One
Henson Park
8:30 UNSW/ES Stingrays v Wollongong Saints Women's Division One
10:30 UNSW/ES Stingrays v Newtown Breakaways Women's Premier Division
12:30 UNSW/ES Bulldogs v St George Dragons Division Four
14:30 UNSW/ES Bulldogs (White PD Jumper) v St George Dragons (Clash) Premier Division
Kanebridge Oval
9:00 East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Division Four
11:00 East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Division Two
13:00 East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Premier Division
15:45 East Coast Eagles v St George Dragons Under 19s Division One
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:00 Balmain Tigers v Holroyd Parramatta Goannas Division Three
14:00 Balmain Tigers v St George Dragons Division One
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
10:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
12:30 Pennant Hills Demons v Southern Power Division One
14:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Premier Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
10:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Division Four
12:30 Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Division Two
14:30 Pennant Hills Demons v Auburn-Penrith Giants Women's Division One
Mona Park
10:30 Auburn-Penrith Giants v Macquarie University Women's Premier Division
12:30 Penrith Rams v St George Dragons Under 19s Division Two
Mortgage Choice Oval
8:20 North Shore Bombers v South West Sydney Magpies (Clash) Women's Division One
10:10 North Shore Bombers v Southern Power Under 19s Division Two
12:00 North Shore Bombers v Western Suburbs Magpies (Clash) Division Five
14:00 North Shore Bombers v Western Suburbs Magpies (Clash) Premier Division
16:45 North Shore Bombers v Western Suburbs Magpies (Clash) Division Two
Sydney Uni No 1 Oval
10:00 Sydney University v Campbelltown Blues Division Five
12:00 Sydney University Bombers v Campbelltown Blues Women's Division One
14:00 Sydney University Bombers v Southern Power Women's Premier Division
Trumper Park
10:00 UTS Bats v Southern Power Division Four
12:00 UTS Bats v Penrith Rams Division Two
14:00 UTS Shamrocks v Western Wolves Women's Premier Division
University Oval (Macquarie University)
13:00 Macquarie University v Wollondilly Knights Division Five
15:00 Macquarie University v Campbelltown Blues Division Three
17:00 Macquarie University v Holroyd Parramatta Goannas Division One
Sunday 4th June
Hannaford Oval
13:00 Wollondilly Knights v Randwick City Saints Division Two
15:00 Wollondilly Knights v East Coast Eagles Women's Division One
Henson Park
10:00 UNSW/ES Bulldogs v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
12:00 UNSW/ES Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division One
14:00 UNSW/ES Bulldogs v South West Sydney Magpies Division Two
Bye
UTS Bats Premier Division
Sydney University Under 19s Division One
Western Blues Under 19s Division Two
Randwick City Saints Division Five
Bookmarks