Saturday 21th April
Bensons Lane
2:00 PM Nor-West Jets v North Shore Bombers Men's Division One
Fairfax Reserve
8:30 AM Camden Cats v Macquarie University Men's Division Three
10:15 AM Camden Cats v Newtown Breakaways Women's Division Two
12:00 PM Camden Cats v North Shore Bombers Men's Division Two
2:00 PM Camden Cats v North Shore Bombers Premier Division Reserves
4:30 PM Camden Cats v North Shore Bombers Premier Division
7:10 PM Camden Cats v Sydney University Under 19s Division One
Gipps Road Oval
10:30 AM Holroyd Parramatta Goannas v Manly Warringah Wolves Women's Division Two
12:10 PM Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Platinum Division Reserves
2:00 PM Holroyd Parramatta Goannas v Macquarie University Platinum Division
Henson Park
10:30 AM UNSW ES Bulldogs v St George Dragons Men's Division Two
12:10 PM UNSW ES Bulldogs v St George Dragons Premier Division Reserves
2:10 PM UNSW ES Bulldogs (White PD Kit) v St George Dragons (Red Clash with Red shorts) Premier Division
4:30 PM UNSW ES Bulldogs v St George Dragons Under 19s Division One
6:10 PM UNSW ES Bulldogs v Macquarie University Women's Premier Division
Kanebridge Oval
9:00 AM East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Women's Division One
10:40 AM East Coast Eagles v Western Suburbs Magpies Men's Division Two
12:20 PM East Coast Eagles v Western Suburbs Magpies Premier Division Reserves
2:20 PM East Coast Eagles v Western Suburbs Magpies Premier Division
4:50 PM East Coast Eagles v North Shore Bombers Under 19s Division One
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
9:20 AM North Shore Bombers v Auburn-Penrith Giants Women's Division Two
11:00 AM North Shore Bombers v Wollongong Saints Women's Division One
2:20 PM North Shore Bombers v St George Dragons Under 19s Division Two
Mike Kenny Oval
09:00:00 AM Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Men's Division Two
10:40:00 AM Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
12:30:00 PM Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
02:30:00 PM Pennant Hills Demons v Manly Warringah Wolves Premier Division
Mike Kenny Oval (Bottom Oval)
9:50 AM Pennant Hills Demons v Macquarie University (Clash) Women's Division Two
11:30 AM Pennant Hills Demons v Western Magic (Clash) Women's Division One
1:10 PM Pennant Hills Demons v Sydney University Men's Division Three
2:50 PM Pennant Hills Demons v Wollondilly Knights Men's Division One
Picken Oval
1:00 PM Western Wolves v Auburn-Penrith Giants Women's Premier Division
Pioneers Park
2:25 PM Randwick City Saints v Campbelltown Blues Men's Division One
Rosedale Park
8:40 AM South West Sydney Magpies v Wollondilly Knights Women's Division Two
10:20 AM South West Sydney Magpies v Penrith Rams Under 19s Division Two
12:00 PM South West Sydney Magpies v Penrith Rams Platinum Division Reserves
1:50 PM South West Sydney Magpies v Penrith Rams Platinum Division
Trumper Park
8:45 AM UTS Bats v Sydney University Men's Division One
10:35 AM UTS Shamrocks v Sydney University Bombers Women's Premier Division
12:15 PM UTS Bats v Sydney University Premier Division Reserves
2:15 PM UTS Bats v Sydney University Premier Division
Village Green
10:30 AM UNSW ES Bulldogs v Campbelltown Blues Under 19s Division Two
12:10 PM UNSW ES Bulldogs v Campbelltown Blues Men's Division Three
1:50 PM UNSW ES Bulldogs v Manly Warringah Wolves Women's Division One
Waratah Oval
11:00 AM Southern Power v Sydney University Under 19s Division Two
12:40 PM Southern Power v Newtown Breakaways Women's Premier Division
2:20 PM Southern Power v Balmain Tigers Platinum Division
4:20 PM Southern Power v Balmain Tigers Platinum Division Reserves
Waverley Oval
9:00 AM UTS Bats v Randwick City Saints Men's Division Three
10:40 AM UTS Shamrocks (Black UTS kit) v Western Magic (Clash) Women's Division Two
12:20 PM UTS Bats v Sydney University Men's Division Two
Wednesday 25th April (ANZAC Day)
Picken Oval
10:00 AM Western Suburbs Magpies v Pennant Hills Demons (Red Clash with white shorts) Premier Division Reserves
1:00 PM Western Suburbs Magpies v Pennant Hills Demons (Red Clash with white shorts) Premier Division
Bye
Western Magic Bye Platinum Division
Western Magic Bye Platinum Division Reserves
West Goannas Bye Under 19s Division Two
Campbelltown Blues Bye Women's Division Two
North Shore Bombers Bye Men's Division Three
Bookmarks