Saturday 16th June
Blacktown ISP Oval 2
9:00 AM Western Magic v Wollondilly Knights Women's Division Two
10:40 AM Western Magic v Manly Warringah Wolves Women's Division One
12:20 PM Western Magic v Macquarie University (White Clash) Platinum Division Reserves
2:20 PM Western Magic v Macquarie University (White Clash) Platinum Division
Fairfax Reserve
9:00 AM Camden Cats v Macquarie University Women's Division Two
10:40 AM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Men's Division Two
12:30 PM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
2:30 PM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Premier Division
5:00 PM Camden Cats v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
Greygums Oval
12:00 PM Auburn-Penrith Giants v Manly Warringah Wolves Women's Division Two
1:45 PM Auburn-Penrith Giants v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Kanebridge Oval
8:30 AM East Coast Eagles (Clash w/ white shorts) v UNSW ES Bulldogs Women's Division One
10:10 AM East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Men's Division Two
11:50 AM East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Premier Division Reserves
1:50 PM East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Premier Division
4:20 PM East Coast Eagles v Sydney University (Clash) Under 19s Division One
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
10:20 AM Balmain AFC Masters v Wollondilly Knights Masters
12:00 PM Balmain Tigers v Southern Power Platinum Division Reserves
1:50 PM Balmain Tigers v Southern Power Platinum Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
9:00 AM Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Under 19s Division One
10:50 AM Pennant Hills Demons v Western Suburbs Magpies (Clash) Men's Division Two
12:30 PM Pennant Hills Demons v Western Suburbs Magpies (Clash) Premier Division Reserves
2:30 PM Pennant Hills Demons v Western Suburbs Magpies (Clash) Premier Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
9:30: AM Pennant Hills Demons v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Two
11:10 AM Pennant Hills Demons v Wollongong Saints Women's Division One
12:50 PM Pennant Hills Demons v Camden Cats Men's Division Three
2:30 PM Pennant Hills Demons v Nor-West Jets Men's Division One
Monarch Oval
9:00 AM Campbelltown Blues v Newtown Breakaways Women's Division Two
10:40 AM Campbelltown Blues v Southern Power Under 19s Division Two
12:20 PM Campbelltown Blues v Wollondilly Knights Men's Division One
2:10 PM Macarthur Wombats v Sydney University Masters
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v North Shore Bombers Under 19s Division Two
10:40 AM St George Dragons v UNSW ES Bulldogs Men's Division Two
12:30 PM St George Dragons v UNSW ES Bulldogs Premier Division Reserves
2:30 PM St George Dragons v UNSW ES Bulldogs (Blue Clash) Premier Division
5:00 PM St George Dragons v UNSW ES Bulldogs Under 19s Division One
6:50 PM St George Dragons v North West Sydney Redbacks Masters
Picken Oval
1:00 PM Western Wolves v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Women's Premier Division
Sydney University Oval #1
9:30 AM Sydney University v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Under 19s Division Two
11:10 AM Sydney University v Randwick City Saints Men's Division Three
12:50 PM Sydney University v Randwick City Saints Men's Division One
2:40 PM Sydney University v North Shore Bombers Women's Division One
4:20 PM Sydney University Bombers v Southern Power Women's Premier Division
Trumper Park
8:45 AM UTS Bats (Clash) v North Shore Bombers Men�s Division Two
10:25 AM UTS Bats v North Shore Bombers (Clash) Men�s Division One
12:15 PM UTS Bats v North Shore Bombers (Clash) Premier Division Reserves
2:15 PM UTS Bats v North Shore Bombers (Clash) Premier Division
Macquarie University Oval
1:00 PM Macquarie University v UNSW ES Bulldogs Men's Division Three
2:50 PM Macquarie University v Southern Masters Masters
Waverley Oval
10:00 AM UTS Bats v North Shore Bombers (Clash) Men's Division Three
11:40 AM UTS Shamrocks (Green Jumper) v North Shore Bombers Women's Division Two
1:20 PM UTS Shamrocks v Macquarie University (Clash) Women's Premier Division
Sunday 17th June
Greygums Oval
10:00 AM Penrith Rams v West Goannas Under 19s Division Two
11:45 AM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
1:40 PM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
Bye
South West Sydney Magpies Bye Platinum Division
South West Sydney Magpies Bye Platinum Division Reserves
South West Sydney Magpies Bye Under 19s Division Two
South West Sydney Magpies Bye Women's Division Two
Campbelltown Blues Bye Men's Division Three
Bookmarks