Friday 29th June
Olds Park
7:00 PM St George Dragons v West Goannas Under 19s Division Two
Saturday 30th June
Bensons Lane
2:00 PM Nor-West Jets v North Shore Bombers Men's Division One
Blacktown ISP No 2
1:00 PM Western Magic v North Shore Bombers (Clash) Women's Division Two
2:40 PM Western Magic v Penrith Rams Platinum Division Reserves
4:20 PM Western Magic v North Shore Bombers (Clash) Women's Division One
6:00 PM Western Magic v Penrith Rams Platinum Division
Hannaford Oval
2:00 PM Wollondilly Knights v Auburn-Penrith Giants Women's Division Two
3:40 PM Wollondilly Knights v Randwick City Saints Men's Division One
5:30 PM Wollondilly Knights v Southern Masters Masters
Kanebridge Oval
9:00 AM East Coast Eagles v Camden Cats Men's Division Two
10:40 AM East Coast Eagles v Camden Cats Under 19s Division One
12:30 PM East Coast Eagles v Camden Cats Premier Division Reserves
2:30 PM East Coast Eagles v Camden Cats Premier Division
5:00 PM East Coast Eagles v Pennant Hills Demons Women's Division One
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:00 PM Balmain Tigers v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
1:50 PM Balmain Tigers v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
Monarch Oval
9:00 AM Campbelltown Blues v UNSW ES Bulldogs Under 19s Division Two
10:40 AM Campbelltown Blues v Camden Cats Women's Division Two
12:20 PM Campbelltown Blues v Camden Cats Men's Division Three
2:00 PM Campbelltown Blues v Pennant Hills Demons (Clash) Men's Division One
North Dalton Park
1:00 PM Wollongong Saints v Manly Warringah Wolves Women's Division One
Olds Park
8:30 AM St George Dragons v Sydney University Under 19s Division One
10:20 AM St George Dragons v Sydney University Men�s Division Two
12:00 PM St George Dragons v Sydney University Premier Division Reserves
2:00 PM St George Dragons v Sydney University Premier Division
Olds Park #2
1:15 PM St George Dragons v Macarthur Wombats Masters
Picken Oval
1:00 PM Western Wolves v Southern Power Women's Premier Division
Rosedale Park
9:00 AM South West Sydney Magpies (White home kit) v Pennant Hills Demons Women's Division Two
10:40 AM South West Sydney Magpies (White home kit) v North Shore Bombers Under 19s Division Two
Sydney University Oval 1
9:30 AM Sydney University v Southern Power Under 19s Division Two
11:10 AM Sydney University v North Shore Bombers Men's Division Three
12:50 PM Sydney University v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Women's Division One
2:30 PM Sydney University Bombers v Newtown Breakaways Women's Premier Division
4:10 PM Sydney University v North West Sydney Redbacks Masters
Trumper Park
9:00 AM UTS Bats v Sydney University Men�s Division One
10:50 AM UTS Shamrocks v Auburn-Penrith Giants Women�s Premier Division
12:30 PM UTS Shamrocks v Holroyd Parramatta Goannas Women�s Division Two
2:10 PM UTS Bats v Pennant Hills Demons (Clash) Men�s Division Three
Macquarie University Oval
8:30 AM Macquarie University v Randwick City Saints Men's Division Three
10:10 AM Macquarie University v Manly Warringah Wolves Women's Division Two
11:50 AM Macquarie University v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Women's Premier Division
1:30 PM Macquarie University v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
3:20 PM Macquarie University v South West Sydney Magpies Platinum Division
5:20 PM Macquarie University v Balmain AFC Masters Masters
Waverley Oval
10:20 AM UTS Bats v Western Suburbs Magpies (Clash) Men's Division Two
12:00 PM UTS Bats v Western Suburbs Magpies (Clash) Premier Division Reserves
2:00 PM UTS Bats v Western Suburbs Magpies (Clash) Premier Division
Weldon Oval
8:30 AM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
10:20 AM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Men's Division Two
12:00 PM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2:00 PM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Premier Division
Sunday 1st July
Henson Park
9:00 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division One
10:50 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v North Shore Bombers Men's Division Two
12:30 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v North Shore Bombers Premier Division Reserves
2:30 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v North Shore Bombers Premier Division
Bye
Southern Power Platinum Division
Southern Power Platinum Division Reserves
Penrith Rams Under 19s Division Two
Newtown Breakaways Women's Division Two
UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Men's Division Three
Bookmarks