Thursday 25th April
Picken Oval
10:00 AM Inner West Magpies v Pennant Hills Demons (clash) Premier Division Reserves
1:00 PM Inner West Magpies v Pennant Hills Demons (clash) Premier Division
Saturday 27th April
Bensons Lane
10:00 AM Nor-West Jets v North Shore Bombers Red Men's Division Three
Blacktown ISP Oval 2
1:00 PM Western Magic v St George Dragons Women's Division Three
Gore Hill Oval
8:30 AM North Shore Bombers v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Three
10:10 AM North Shore Bombers v East Coast Eagles Women's Division Two
11:50 AM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash) Women's Division One
1:10 PM North Shore Bombers v South West Blues (clash) Under 19s Division Two
2:50 PM North Shore Bombers v UTS AFC (clash) Men's Division Three
4:20 PM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash) Men's Division One
Greygums Oval
8:30 AM Penrith Rams v West Goannas Under 19s Division Two
10:15 AM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division One
12:00 PM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
2:00 PM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
Hannaford Oval
4:00 PM Wollondilly Knights v Nor-West Jets Men's Division One
Henson Park
2:45 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
4:35 PM Sydney University v Pennant Hills Demons Men's Division Three
Hollymount Park
10:30 AM Wollongong Saints v Western Magic Women's Division One
Kanebridge Oval
9:00 AM East Coast Eagles v Camden Cats Men's Division Two
10:40 AM East Coast Eagles v Camden Cats Under 19s Division One
12:30 PM East Coast Eagles v Camden Cats Premier Division Reserves
2:30 PM East Coast Eagles v Camden Cats Premier Division
Macquarie University Northern Oval
9:00 AM Macquarie University v UNSW E/S Bulldogs Men's Division Three
10:40 AM Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Division Two
12:20 PM Macquarie University v Newtown Breakaways Women's Premier Division
2:00 PM Macquarie University v Western Magic clash Platinum Division Reserves
4:00 PM Macquarie University v Western Magic clash Platinum Division
Monarch Oval
9:00 AM Campbelltown Blues v SW Sydney Magpies clash Women's Division Two
10:40 AM Campbelltown Blues v Randwick City Saints Men's Division Three
12:20 PM Campbelltown Blues v Randwick City Saints Men's Division One
Picken Oval
3:00 PM Inner West Magpies v East Coast Eagles Women's Premier Division
Rosedale Park
2:00 PM South West Sydney Magpies v Balmain Tigers clash Platinum Division Reserves
4:30 PM South West Sydney Magpies v Balmain Tigers clash Platinum Division
Sydney Uni No 1 Oval
12:20 PM Sydney University Bombers v Wollondilly Knights Women's Division Two
2:00 PM Sydney University v UTS Australian Football Club Men's Division Two
3:40 PM Sydney University v UTS Australian Football Club Men's Division One
Village Green
9:00 AM UNSW E/S Bulldogs v Pennant Hills Demons Women's Division Two
10:40 AM UNSW E/S Bulldogs v Sydney University Under 19s Division Two
Waratah Oval
10:00 AM Southern Power v Camden Cats Men's Division Three
11:40 AM Southern Power v Pennant Hills Demons Women's Division Three
1:30 PM Southern Power v UNSW E/S Bulldogs Women's Premier Division
Waverley Oval
10:50 AM UTS Australian Football Club v Sydney University Bombers Women's Premier Division
12:30 PM UTS Australian Football Club v Sydney University Premier Division Reserves
2:30 PM UTS Australian Football Club v Sydney University Premier Division
Weldon Oval
8:50 AM Manly Warringah Wolves v Newtown Breakaways Women's Division Three
10:30 AM Manly Warringah Wolves v Camden Cats Women's Division One
12:15 PM Manly Warringah Wolves v St George Dragons Premier Division Reserves
2:30 PM Manly Warringah Wolves v St George Dragons Premier Division
5:00 PM Manly Warringah Wolves v St George Dragons Under 19s Division One
7:00 PM Manly Warringah Wolves v St George Dragons Men's Division Two
Sunday 28th April
Henson Park
9:00 AM UNSW E/S Bulldogs v North Shore Bombers Men's Division Two
10:40 AM UNSW E/S Bulldogs v North Shore Bombers Premier Division Reserves
12:40 PM UNSW E/S Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division One
2:30 PM UNSW E/S Bulldogs v North Shore Bombers Premier Division
Byes
Pennant Hills Demons Bye Men's Division Two
Southern Power Bye Platinum Division
Southern Power Bye Platinum Division Reserves
Southern Power Bye Under 19s Division Two
UTS Australian Football Club Bye Women's Division Three
Bookmarks