Friday 17th May
Fairfax Reserve
7:40 PM Camden Cats v Wollondilly Knights Masters
Kanebridge Oval
7:30 PM East Coast Eagles v South West Sydney Magpies Women's Division Two
Saturday 18th May
Bensons Lane
2:30 PM Nor-West Jets v Macquarie University Men's Division Three
Blacktown ISP Oval 2
9:30 AM Western Magic v St George Dragons Women's Division Three
11:20 AM Western Magic v Camden Cats Women's Division One
1:10 PM Western Magic v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
3:10 PM Western Magic v South West Sydney Magpies Platinum Division
Fairfax Reserve
10:40 AM Camden Cats v East Coast Eagles Under 19s Division One
3:30 PM Camden Cats v North Shore Bombers Red Men's Division Three
Gore Hill Oval
8:30 AM North Shore Bombers v Newtown Breakaways Women's Division Three
10:10 AM North Shore Bombers v Randwick City Saints Men's Division Three
11:50 AM North Shore Bombers v Sydney University Men's Division Two
1:30 PM North Shore Bombers v Sydney University Under 19s Division One
3:20 PM North Shore Bombers v Sydney University Premier Division
5:40 PM North Shore Bombers v Sydney University Premier Division Reserves
Hannaford Oval
2:00 PM Wollondilly Knights v Randwick City Saints Men's Division One
4:00 PM Wollondilly Knights v North Shore Bombers Women's Division Two
Henson Park
9:20 AM Sydney University v Southern Power Men's Division Three
2:50 PM Sydney University v North Shore Bombers Men's Division One
4:40 PM Sydney University v North Shore Bombers Masters
Kanebridge Oval
11:50 AM North West Sydney Redbacks v Macquarie University Masters
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v Southern Power Platinum Division Reserves
3:20 PM Macquarie University v Southern Power Platinum Division
5:20 PM Macquarie University v Pennant Hills Demons (clash) Women's Division Two
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
3:00 PM Balmain AFC Masters v St George Dragons Masters
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
10:00 AM Pennant Hills Demons v Penrith Rams Women's Division One
11:40 AM Pennant Hills Demons v Campbelltown Blues clash Men's Division Three
Mona Park
10:50 AM Holroyd Parramatta Goannas v Manly Warringah Wolves Women's Division One
12:30 PM Holroyd Parramatta Goannas v Balmain Tigers Platinum Division Reserves
2:30 PM Holroyd Parramatta Goannas v Balmain Tigers Platinum Division
Monarch Oval
10:30 AM Campbelltown Blues v Sydney University Bombers Women's Division Two
10:40 AM South West Blues v UNSW E/S Bulldogs Under 19s Division Two
12:20 PM Campbelltown Blues v Pennant Hills Demons clash Men's Division One
North Dalton Park
11:00 AM Wollongong Saints v North Shore Bombers Women's Division One
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v UNSW E/S Bulldogs Under 19s Division One
10:50 AM St George Dragons v UNSW E/S Bulldogs Men's Division Two
12:30 PM St George Dragons v UNSW E/S Bulldogs Premier Division Reserves
2:30 PM St George Dragons v UNSW E/S Bulldogs clash Premier Division
Picken Oval
9:00 AM Inner West Magpies v Southern Power Masters
10:40 AM West Goannas v North Shore Bombers clash Under 19s Division Two
12:10 PM Inner West Magpies v Camden Cats Premier Division Reserves
2:10 PM Inner West Magpies v Camden Cats Premier Division
Sydney Uni No 1 Oval
1:00 PM Sydney University Bombers v Inner West Magpies Women's Premier Division
2:50 PM Sydney University v Southern Power Under 19s Division Two
Trumper Park
9:00 AM UTS Australian Football Club v Pennant Hills Demons clash Women's Division Three
10:40 AM UTS Australian Football Club v East Coast Eagles Women's Premier Division
12:20 PM UTS Australian Football Club v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:20 PM UTS Australian Football Club v East Coast Eagles Premier Division
Village Green
9:00 AM UNSW E/S Bulldogs v Newtown Breakaways Women's Division Two
10:40 AM UNSW E/S Bulldogs v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Waratah Oval
10:00 AM Southern Power v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Three
11:40 AM Southern Power v Macquarie University Women's Premier Division
Waverley Oval
9:00 AM UTS Australian Football Club v UNSW E/S Bulldogs Men's Division Three
10:40 AM UTS Australian Football Club v East Coast Eagles Men's Division Two
12:20 PM UTS Australian Football Club v Nor-West Jets Men's Division One
Weldon Oval
8:30 AM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Men's Division Two
10:20 AM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
12:15 PM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2:30 PM Manly Warringah Wolves v Pennant Hills Demons Premier Division
Bye
Manly Warringah Wolves Women's Division Three
Camden Cats Men's Division Two
Penrith Rams Platinum Division
Penrith Rams Platinum Division Reserves
Penrith Rams Under 19s Division Two
Bookmarks