All grounds are open and there's a full round in all grades this weekend.
FIXTURES 13th � 14th JUNE 2015
Friday 12th June
Rosedale Park
19:30 Moorebank Magpies v Campbelltown Blues (White Jumper) Under 19s Division Two
Saturday 13th June
Bargo Sportsground
14:00 Wollondilly Knights v Campbelltown Blues Division Four
Bensons Lane
14:10 Nor-West Jets v Gosford Wildcats Division Three
12:00 Nor-West Jets v UTS Bats Division Five
BISP No.2
14:10 Blacktown Magic v North Shore Bombers Division Two
12:00 Blacktown Magic v Randwick City Saints Division Four
10:00 Blacktown Magic v Newtown Breakaways Women's Division Two
Gipps Rd Oval
14:10 Holroyd Parramatta Goannas v Southern Power Division One
12:00 Holroyd Parramatta Goannas v Southern Power Division Four
Greygums Oval
14:30 Penrith Rams v Randwick City Saints Division Two
12:30 Penrith Rams v East Coast Eagles Division Three
10:30 Penrith Ramettes v UTS Shamrocks Women's Division Two
8:30 Penrith Rams v Southern Power Under 19s Division Two
Henson Park
19:30 Sydney University v East Coast Eagles Division One
17:00 Sydney University v East Coast Eagles Premier Division
15:00 Sydney University v South Coast Thunder Under 19s Division One
Mahoney Park
13:00 Newtown Breakaways v Wollongong Saints Women's Division One
Mike Kenny Oval � Top
14:30 Pennant Hills Demons v Macquarie University Division One
12:30 Pennant Hills Demons v Western Suburbs Magpies Division Three
Mike Kenny Oval � Bottom
14:30 Pennant Hills Demons v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
12:30 Pennant Hills Demons v Western Suburbs Magpies Under 19s Division Two
Olds Park
14:10 St George Dragons v UTS Bats Premier Division
12:00 St George Dragons v UTS Bats Division One
10:00 St George Dragons v East Coast Eagles Under 19s Division One
Pioneers Park
9:00 Randwick City Saints v Camden Cats Division Five
Rosedale Park
15:00 Moorebank Magpies v Camden Cats Division Two
13:00 Moorebank Magpies v Camden Cats Division Four
11:00 Moorebank Magpies v Auburn Giants Women's Women's Division Two
St Pauls Oval
11:00 Sydney University Bombers v Macquarie University Women's Division One
Sydney Uni No.1 Oval
14:30 Sydney University v UTS Bats Division Three
12:30 Sydney University v North Shore Bombers Division Four
9:00 Sydney University v Penrith Rams Division Five
Village Green
14:30 UNSW/ES Bulldogs v Balmain Tigers Division One
12:30 UNSW/ES Bulldogs v Balmain Tigers Division Three
10:30 UNSW/ES Bulldogs v Balmain Tigers Division Five
8:30 UNSW/ES Stingrays v Western Wolves Women's Division One
Weldon Oval
17:10 Manly Warringah Giants v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
14:30 Manly Warringah Giants v Western Suburbs Magpies Premier Division
12:30 Manly Warringah Giants v Western Suburbs Magpies Division Two
10:30 Manly Warringah Giants v Macquarie University Division Four
8:30 Manly Warringah Giants v UNSW/ES Stingrays Women's Division Two
Sunday 14th June
Village Green
14:10 UNSW/ES Bulldogs v North Shore Bombers Premier Division
12:00 UNSW/ES Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division One
Bye
Pennant Hills Demons Premier Division
Southern Power Women�s Division One
Gosford Wildcats Women�s Division Two
Holroyd-Parramatta Under 19 Division Two
Bookmarks