Saturday 15th July
Bensons Lane
12:00 Nor-West Jets (Clash due to kit availability) v North Shore Bombers Division Five
14:10 Nor-West Jets v North Shore Bombers Division Three
Blacktown ISP No 2
10:00 Western Magic v Manly Warringah Wolves Division Four
12:00 Western Magic v Campbelltown Blues Clash
Women's Division One
14:00 Western Magic v St George Dragons Division One
Ern Holmes Oval
8:30 Pennant Hills Demons (Clash) v North Shore Bombers (White Shorts) Under 19s Division One
10:30 Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Division Two
12:30 Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (White Shorts) Women's Division One
14:30 Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Premier Division
Fairfax Reserve
15:10 Camden Cats v Campbelltown Blues Division Three
Gipps Rd Oval
10:30 Wests Goannas v Western Blues WM Indigenous Jumper
Under 19s Division Two
12:30 Holroyd Parramatta Goannas v Balmain Tigers Division Three
14:30 Holroyd Parramatta Goannas v Balmain Tigers Division One
Henson Park
8:30 UNSW ES Bulldogs v Campbelltown Blues Division Five
10:30 UNSW ES Bulldogs v Southern Power Division Four
12:30 UNSW ES Bulldogs v East Coast Eagles (Clash) Division Two
14:30 UNSW ES Bulldogs (White PD Kit) v East Coast Eagles Premier Division
17:15 UNSW ES Bulldogs v East Coast Eagles (Clash) Under 19s Division One
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
10:00 Newtown Breakaways v Wollongong Saints Women's Division One
12:00 Newtown Breakaways v Western Wolves Women's Premier Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
9:30 Pennant Hills Demons v UTS Bats (Clash) Division Four
11:30 Pennant Hills Demons v Camden Cats Division One
Mona Park
12:00 Auburn-Penrith Giants v East Coast Eagles Women's Division One
14:00 Auburn-Penrith Giants v UTS Shamrocks Women's Premier Division
Olds Park
10:00 St George Dragons v Penrith Rams Under 19s Division Two
12:00 St George Dragons v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
14:00 St George Dragons v Manly Warringah Wolves Premier Division
Pioneers Park
11:40 Randwick City Saints v UTS Bats Division Five
14:10 Randwick City Saints v UTS Bats Division Two
Rosedale Park
9:00 South West Cats v Southern Power Under 19s Division Two
11:00 South West Sydney Magpies v St George Dragons Division Four
13:00 South West Sydney Magpies v Manly Warringah Wolves Division Two
15:10 South West Sydney Magpies v Manly Warringah Wolves Women's Division One
Sydney Uni No 1 Oval
8:30 Sydney University v East Coast Eagles (Home kit with white shorts) Division Four
10:30 Sydney University v Western Suburbs Magpies Division Five
12:30 Sydney University v Western Suburbs Magpies Division Two
14:30 Sydney University v Western Suburbs Magpies Premier Division
17:15 Sydney University v UTS Bats Division One
Trumper Park
12:30 UNSW/ES Stingrays v Sydney University Bombers Women's Premier Division
14:30 UNSW/ES Stingrays v Sydney University Bombers Women's Division One
University Oval (Macquarie University)
9:00 Macquarie University v Camden Cats Division Five
11:00 Macquarie University v Penrith Rams Division Three
13:00 Macquarie University v Southern Power Women's Premier Division
University Oval - Northern (Mac Uni)
15:00 Macquarie University v Southern Power Division One
Sunday 16th July
Hannaford Oval
11:00 Wollondilly Knights v Camden Cats Women's Division One
13:00 Wollondilly Knights v Penrith Rams Division Two
15:00 Wollondilly Knights v Penrith Rams Division Five
Bye
UTS Bats Premier Division
Sydney University Under 19s Division One
North Shore Bombers Under 19s Division Two
Holroyd Parramatta Goannas Division Five
Bookmarks