Saturday 14th July
Blacktown ISP Oval 2
1:00 PM Western Magic v Holroyd Parramatta Goannas Women's Division Two
2:40 PM Western Magic v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
4:20 PM Western Magic v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
6:10 PM Western Magic v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Women's Division One
Greygums Oval
12:00 PM Auburn-Penrith Giants v Campbelltown Blues Women's Division Two
Hannaford Oval
12:00 PM Wollondilly Knights v Sydney University Men's Division One
1:50 PM Wollondilly Knights v Newtown Breakaways (Clash) Women's Division Two
Henson Park
9:00 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v East Coast Eagles (Clash) Under 19s Division One
10:50 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Macquarie University Men's Division Three
12:30 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
2:30 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Manly Warringah Wolves Premier Division
5:00 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Manly Warringah Wolves Men's Division Two
Kanebridge Oval
9:30 AM North Shore Bombers v UTS Bats (Clash) Men's Division Three
11:10 AM North Shore Bombers v Macquarie University (Clash) Women's Division Two
12:50 PM North Shore Bombers v East Coast Eagles (Clash) Women's Division One
2:30 PM North Shore Bombers v Campbelltown Blues (Clash) Under 19s Division Two
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
12:00 PM Balmain Tigers v South West Sydney Magpies Platinum Division Reserves
1:50 PM Balmain Tigers v South West Sydney Magpies Platinum Division
Mike Kenny Oval
9:00 AM Pennant Hills Demons (Clash) v North Shore Bombers Men's Division Two
10:40 AM Pennant Hills Demons (Clash) v North Shore Bombers Men's Division One
12:40 PM Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Under 19s Division One
2:30 PM Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Premier Division Reserves
4:30 PM Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Premier Division
Mike Kenny Oval – Bottom Oval
10:00 AM Pennant Hills Demons v Wollongong Saints Women's Division One
11:40 AM Pennant Hills Demons v Camden Cats Women's Division Two
1:20 PM Pennant Hills Demons v Campbelltown Blues (Clash) Men's Division Three
Olds Park
9:00 AM St George Dragons v Penrith Rams (Black Clash) Under 19s Division Two
10:40 AM St George Dragons v Camden Cats Under 19s Division One
12:30 PM St George Dragons v Camden Cats Premier Division Reserves
2:30 PM St George Dragons v Camden Cats Premier Division
5:00 PM St George Dragons v Camden Cats Men's Division Two
Picken Oval
8:40 AM West Goannas v South West Sydney Magpies Under 19s Division Two
10:20 AM Western Suburbs Magpies v Sydney University Men's Division Two
12:00 PM Western Suburbs Magpies v Sydney University Premier Division Reserves
2:00 PM Western Suburbs Magpies v Sydney University Premier Division
Pioneers Park
12:45 PM Randwick City Saints v Camden Cats Men's Division Three
2:25 PM Randwick City Saints v Nor-West Jets (Blue Home) Men's Division One
Rosedale Park
9:00 AM South West Sydney Magpies v UTS Shamrocks Women's Division Two
Sydney University Oval 1
11:00 AM Sydney University v Manly Warringah Wolves Women's Division One
12:40 PM Sydney University v Manly Warringah Wolves Under 19s Division One
2:30 PM Sydney University v North West Sydney Redbacks Masters
Trumper Park
8:45 AM UTS Bats v East Coast Eagles (Clash) Men's Division Two
10:25 AM UTS Bats v Campbelltown Blues (Clash) Men's Division One
12:15 PM UTS Bats v East Coast Eagles (Clash) Premier Division Reserves
2:15 PM UTS Bats v East Coast Eagles (Clash) Premier Division
Waratah Oval
10:30 AM Southern Power v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Under 19s Division Two
12:10 PM Southern Power v Macquarie University Platinum Division Reserves
2:00 PM Southern Power v Macquarie University Platinum Division
Bye
Penrith Rams Platinum Division
Penrith Rams Platinum Division Reserves
Sydney University Under 19s Division Two
Manly Warringah Wolves Women's Division Two
Sydney University Men's Division Three
Bookmarks