Saturday 10th August
Birchgrove Park
12:30 PM Balmain Tigers v Western Magic (clash) Platinum Division
2:30 PM Balmain Tigers v Western Magic (clash) Platinum Division Reserves
Fairfax Reserve
8:30 AM Camden Cats v Sydney University Men's Division Three
10:20 AM Camden Cats v Penrith Rams Women's Division One
Gore Hill Oval
8:30 AM North Shore Bombers v Southern Power Women's Division Three
10:20 AM North Shore Bombers v Campbelltown Blues (clash) Men's Division One
12:00 PM North Shore Bombers v Camden Cats Under 19s Division One
1:50 PM North Shore Bombers v Camden Cats Premier Division Reserves
3:50 PM North Shore Bombers v Camden Cats Premier Division
6:10 PM North Shore Bombers v Camden Cats Men's Division Two
7:50 PM North Shore Bombers v North Shore Red (clash) Men's Division Three
Hannaford Oval
2:00 PM Wollondilly Knights v Sydney University Bombers Women's Division Two
4:00 PM Wollondilly Knights v Pennant Hills Demons Men's Division One
Kanebridge Oval
10:00 AM East Coast Eagles v North Shore Bombers Women's Division Two
Macquarie University Oval
1:30 PM Macquarie University v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
3:20 PM Macquarie University v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park)
8:30 AM Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Men's Division Two
10:10 AM Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Under 19s Division One
12:00 PM Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Premier Division Reserves
2:00 PM Pennant Hills Demons v East Coast Eagles Premier Division
Mike Kenny Oval (Greenway Park) - Bottom Oval
9:00 AM Pennant Hills Demons v Macquarie University (clash) Men's Division Three
10:40 AM Pennant Hills Demons v Newtown Breakaways Women's Division Three
12:20 PM Pennant Hills Demons v Newtown Breakaways Women's Division Two
2:40 PM North Shore Bombers v Pennant Hills Demons (clash) Women's Division One
Mona Park
9:00 AM Holroyd Parramatta Goannas v Western Magic Women's Division Three
10:50 AM Holroyd Parramatta Goannas v Wollongong Saints Women's Division One
12:40 PM West Goannas v Sydney University Under 19s Division Two
Picken Oval
9:00 AM Inner West Magpies v Manly Warringah Wolves Premier Division Reserves
10:50 AM St George Dragons v Inner West Magpies Masters
12:40 PM Inner West Magpies v Manly Warringah Wolves Premier Division
3:20 PM Inner West Magpies v Southern Power Women's Premier Division
Pioneers Park
12:30 PM Randwick City Saints v Southern Power Men's Division Three
2:15 PM Randwick City Saints v Nor-West Jets Men's Division One
Rosedale Park
10:00 AM South West Sydney Magpies v Campbelltown Blues Women's Division Two
12:00 PM South West Blues v Penrith Rams Under 19s Division Two
2:00 PM South West Sydney Magpies v Penrith Rams Platinum Division Reserves
4:10 PM South West Sydney Magpies v Penrith Rams Platinum Division
Sydney Uni No 1 Oval
10:00 AM Sydney University v UNSW-ES Bulldogs (white shorts) Men's Division Two
11:40 AM Sydney University v UNSW-ES Bulldogs (white shorts) Under 19s Division One
1:30 PM Sydney University v UNSW-ES Bulldogs (white shorts) Premier Division Reserves
3:30 PM Sydney University v UNSW-ES Bulldogs Premier Division
5:50 PM Sydney University Bombers v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Trumper Park
8:45 AM UTS AFC v Manly Warringah Wolves Women's Division Three
10:25 AM UTS AFC v East Coast Eagles Women's Premier Division
12:05 PM UTS AFC v Sydney University Men's Division One
1:55 PM UTS AFC v Campbelltown Blues (clash) Men's Division Three
Village Green
9:00 AM UNSW-ES Bulldogs v North Shore Bombers Under 19s Division Two
10:40 AM UNSW-ES Bulldogs v Nor-West Jets (clash) Men's Division Three
12:20 PM UNSW-ES Bulldogs v Macquarie University Women's Division Two
2:00 PM UNSW-ES Bulldogs v Macquarie University Women's Premier Division
Waverley Oval
10:35 AM UTS AFC v St George Dragons Men's Division Two
12:15 PM UTS AFC v St George Dragons Premier Division Reserves
2:15 PM UTS AFC v St George Dragons Premier Division
Weldon Oval
10:00 AM Manly Warringah Wolves v St George Dragons Under 19s Division One
12:00 PM Manly Warringah Wolves v Western Magic Women's Division One
Bye
Manly Warringah Wolves Men's Division Two
Southern Power – refer By-Law 9.6 (G) Platinum Division
Southern Power – refer By-Law 9.6 (G) Platinum Division Reserves
Southern Power – refer By-Law 9.6 (G) Under 19s Division Two
St George Dragons Women's Division Three
Bookmarks