FIXTURES 13th � 14th April
Friday 13th April
Blacktown ISP Oval 2
7.30 PM Western Magic v East Coast Eagles Women's Division One
Saturday 14th April
Blacktown ISP Oval 2
12.00 PM Western Magic v South West Sydney Magpies (White Home Kit) Women's Division Two
1.40 PM Western Magic v Southern Power Platinum Division Reserves
3.30 PM Western Magic v Southern Power Platinum Division
Gipps Road Oval
10.00 AM Holroyd Parramatta Goannas v Wollondilly Knights Women's Division Two
Greygums Oval
10.00 AM Penrith Rams v North Shore Bombers Under 19s Division Two
11.45 AM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division Reserves
1.40 PM Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Platinum Division
Hannaford Oval
3.00 PM Wollondilly Knights v Macarthur Wombats (Clash) Masters
Henson Park
9.30 AM Sydney University v East Coast Eagles (Clash and white shorts) Under 19s Division One
12.00 PM Sydney University v Redland NEAFL
2.50 PM Sydney University v East Coast Eagles (Clash and white shorts) Premier Division
5.20 PM Sydney University v East Coast Eagles (Clash and white shorts) Premier Division Reserves
7.20 PM Sydney University v East Coast Eagles (Clash and white shorts) Men's Division Two
Kanebridge Oval
9.00 AM North Shore Bombers v UNSW ES Bulldogs Men's Division Two
10.40 AM North Shore Bombers v Wollondilly Knights Men's Division One
12.30 PM North Shore Bombers v UNSW ES Bulldogs Premier Division Reserves
2.30 PM North Shore Bombers v UNSW ES Bulldogs (White PD Kit) Premier Division
5.00 PM North Shore Bombers v UNSW Eastern Suburbs Bulldogs Under 19s Division One
Mahoney Park (HJ Mahoney Mem Res)
10.00 AM Newtown Breakaways v North Shore Bombers Women's Division Two
11.40 AM Newtown Breakaways v Macquarie University Women's Premier Division
12.30 PM Balmain Tigers v South West Sydney Magpies (White home Kit) Platinum Division Reserves
2.20 PM Balmain Tigers v South West Sydney Magpies (White home Kit) Platinum Division
4.30 PM Balmain AFC Masters v North West Sydney Redbacks Masters
Mona Park
12.00 PM Auburn-Penrith Giants v Pennant Hills Demons Women's Division Two
1.45 PM Auburn-Penrith Giants v UNSW ES Bulldogs (Blue WPD Kit) Women's Premier Division
Monarch Oval
9.00 AM Campbelltown Blues v UTS Shamrocks (Clash) Women's Division Two
10.40 AM Campbelltown Blues v UTS Bats (Clash) Men's Division Three
12.20 PM Campbelltown Blues v UTS Bats (Clash) Men's Division One
North Dalton Park
4.30 PM Wollongong Saints v Pennant Hills Demons Women's Division One
Olds Park
9.00 AM St George Dragons v Pennant Hills Demons Under 19s Division One
10.50 AM St George Dragons v Pennant Hills Demons Men's Division Two
12.30 PM St George Dragons v Pennant Hills Demons Premier Division Reserves
2.30 PM St George Dragons v Pennant Hills Demons Premier Division
5.00 PM St George Dragons v South West Sydney Magpies Under 19s Division Two
Picken Oval
8.30 AM Western Wolves v UTS Shamrocks (Clash) Women's Premier Division [Filmed game]
10.20 AM Western Suburbs Magpies v UTS Bats (Clash) Men's Division Two
12.00 PM Western Suburbs Magpies v UTS Bats (Clash) Premier Division Reserves
2.00 PM Western Suburbs Magpies v UTS Bats (Clash) Premier Division
Pioneers Park
12.45 PM Randwick City Saints v Pennant Hills Demons Men's Division Three
2.25 PM Randwick City Saints v Pennant Hills Demons Men's Division One
Sydney University Oval 1
9.00 AM Sydney University v Macquarie University Masters
11.00 AM Sydney University v West Goannas (Black U19s Kit) Under 19s Division Two
12.50 PM Sydney University v Macquarie University Men's Division Three
2.30 PM Sydney University v Nor-West Jets Men's Division One
Village Green
10.30 AM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Southern Power Under 19s Division Two
12.10 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v North Shore Bombers Women's Division One
1.50 PM UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v North Shore Bombers Men's Division Three
Waratah Oval
2.30 PM Southern Power v Sydney University Bombers Women's Premier Division
4.00 PM Southern Masters v St George Dragons Masters
Weldon Oval
8.30 AM Manly Warringah Wolves v Camden Cats Under 19s Division One
10.20 AM Manly Warringah Wolves v Camden Cats Men's Division Two
12.00 PM Manly Warringah Wolves v Camden Cats Premier Division Reserves
2.00 PM Manly Warringah Wolves v Camden Cats Premier Division
4.30 PM Manly Warringah Wolves v Camden Cats Women's Division Two
6.10 PM Manly Warringah Wolves v Sydney University Women's Division One
BYE
Macquarie University Platinum Division
Macquarie University Platinum Division Reserves
Campbelltown Blues Under 19s Division Two
Macquarie University Women's Division Two
Camden Cats Men's Division Three
Bookmarks