Wednesday 27th July (Wet Weather makeup game)
Sydney University Oval 1
19:30 Sydney University v North Shore Bombers Under 19s Division One
Saturday 30th July
Bensons Lane
12:00 Nor-West Jets v South West Sydney Magpies Division Five
14:10 Nor-West Jets v Wollondilly Knights Division Three
Blacktown ISP Oval 2
10:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Sydney University Division Five
12:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Sydney University Division Four
Ern Holmes Oval
8:30 Pennant Hills Demons v Balmain Tigers Division Five
10:30 Pennant Hills Demons v Balmain Tigers Division Three
12:30 Pennant Hills Demons v Balmain Tigers Division One
14:30 Pennant Hills Demons v North Shore Bombers (Clash) Premier Division
Greygums Oval
10:00 Penrith Ramettes v UNSW Eastern Suburbs Stingrays Women's Division One
12:00 Penrith Rams v Holroyd Parramatta Goannas Division Three
14:10 Penrith Rams v North Shore Bombers Division Two
Gwawley Park
9:30 Southern Power v North Shore Bombers Division Four
11:30 Power Wolves v Sydney University Bombers Women's Premier Division
14:30 Southern Power v East Coast Eagles Division One
Hannaford Oval
17:00 Wollondilly Knights v Wollongong Saints Women's Division One
Harrington Park
9:00 Camden Cats v Penrith Rams Division Five
11:00 Camden Cats v East Coast Eagles Under 19s Division One
13:00 Camden Cats v Manly Warringah Giants Division Four
15:00 Camden Cats v Manly Warringah Giants Division Two
Mike Kenny Oval
8:30 Pennant Hills Demons v Newtown Breakaways Women's Division One
10:30 Pennant Hills Demons v North Shore Bombers Under 19s Division One
Mona Park
14:00 Auburn Giants v Newtown Breakaways Women's Premier Division
Monarch Oval
10:00 Campbelltown Blues v Holroyd Parramatta Goannas Under 19s Division Two
12:00 Campbelltown Blues v Western Magic (Clash) Women's Division One
14:00 Campbelltown Blues v East Coast Eagles Division Three
Picken Oval
10:00 Western Suburbs Magpies v Sydney University Division Two
12:00 West Sydney Magpies v North Shore Bombers (Clash) Under 19s Division Two
14:10 Western Suburbs Magpies v East Coast Eagles Premier Division
Pioneers Park
11:40 Randwick City Saints v South West Sydney Magpies Division Four
14:10 Randwick City Saints v South West Sydney Magpies Division Two
Rosedale Park
15:30 South West Sydney Magpies v UTS Shamrocks Women's Division One
Village Green
10:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v Sydney University Under 19s Division One
12:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v UTS Bats Division Two
14:30 UNSW Eastern Suburbs Bulldogs v UTS Bats Premier Division
Waverley Oval
10:00 UTS Bats v St George Dragons Division Four
12:00 UTS Bats v Holroyd Parramatta Goannas Division Five
14:00 UTS Bats v Holroyd Parramatta Goannas Division One
Sunday 31st July
Macquarie University Oval
9:00 Macquarie University v UNSW Eastern Suburbs Stingrays (Yellow Clash)
Women's Premier Division
11:00 Macquarie University v Western Magic Division Four
13:00 Macquarie University v Western Magic Division One
15:00 Macquarie University v Campbelltown Blues Division Five
Olds Park
10:00 St George Dragons v Manly Warringah Giants Under 19s Division One
12:00 St George Dragons v Sydney University Division One
14:00 St George Dragons v Sydney University Premier Division
16:30 St George Dragons v Western Magic Under 19s Division Two
Bookmarks